Neler Yeni

Ev internet önenirmisiniz <3

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hazar Deniz Türkaslan
Türk telekom kullanıyorum 12. ay dolduğundan beri oyunlarda ms çok oluyor bazı zamanlar youtubeden video izlerken 720p de bile donma gerçekleşiyor.İNTERNET ÖNERİRMİSİNİZ

Rauber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat Eren Yıldızhan
İnternet olarak türk net alt yapısı varsa türknet öneririm veya türkcell süperonline'a geçebilirsin

rehXes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Doğu Alpay
Türk Net kullanıcısıyım. Hizmet olarak abartılıyor bence. İlk kayıtta çok ilgileniliyor. Daha sonra canlı olarak destek alamıyorsun. Mesajlaşma yöntemiyle sorun talebi oluşturuyorsun sana belki dönüyorlar. Ama internetten gayet memnunum. Sorun yaşatmadı hiç.

TrayLu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ibrahim dündar
Türk telekom kullanıyorum 12. ay dolduğundan beri oyunlarda ms çok oluyor bazı zamanlar youtubeden video izlerken 720p de bile donma gerçekleşiyor.İNTERNET ÖNERİRMİSİNİZ
Oyunlarda ms odaklı İnternet Alıcaksan Türknet al türkiyenin en düşük gecikme hızlı internetlerinden biri.
+Netflixte türkiye hız şampiyonu film dizi odaklıysa
+steamde türkiyenin en hızlı 2.si
+Sabit Fiyat
+Taahüt Yok
+Altyapın Ne destekliyorsa O Kadar hız
--------
-İletişimde biraz yavaşlar
-Yüzyüze destek yok
-Kayıt aşaması kafa karıştırıcı

Senin fikrine kalmış gerisi ama turksat kablonet varsa o da bayağı iyi .

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
türknet.

Rauber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat Eren Yıldızhan
Türk Net kullanıcısıyım. Hizmet olarak abartılıyor bence. İlk kayıtta çok ilgileniliyor. Daha sonra canlı olarak destek alamıyorsun. Mesajlaşma yöntemiyle sorun talebi oluşturuyorsun sana belki dönüyorlar. Ama internetten gayet memnunum. Sorun yaşatmadı hiç.
Zaten Türknet canlı destek hizmeti vermiyor fakat canlı desteğe ayıracağı bütçeyi internet hızlarının artmasinda kullaniyorlar bencede doğru bir adım çünkü tûrkiye de internet hızları bayağı düsük

quickally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ALi
Forum genel olarak turknetli bende 2 buçuk yıldır turknetliyim. Türk Telekom altyapın stabilse gayet yüksek performanslı bir deneyim yaşayabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Kerem
ttnet kullaniyorum 50mbit’e kadar tarifem var.
en kotu ihtimalle 46-47mbit arasi hiz aliyorum, kesinti vs. yasamadim.
Her internet firmasi guzeldir, altyapi saglam olduktan sonra

Top Bottom