Neler Yeni

Ev İnterneti konusunda yardıma ihtiyacım var

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Taha Furkan Doğan
Dostlar selamlar, ben erzuruma yeni taşındım. Ev interneti konusunda ne alacağımı bilmiyorum. Adresim VDSL destekliyormuş turknette 75 e kadar hız gösteriyor turk telekomda 50 vodafone da 50, bir de turksat kablonet var 100 e ladar destekliyor kendi fiber altyapımızı kuruyoruz dedi. Hepsi ortalama 400 450 tl civarında. Ping i en az alacağım şekilde ve mağdur olmayacağım internet olarak hangisini kullanmalıyım? Bu arada vodafona da fiber getiriyormuş. Bilmediğimden soruyorum sizlere. Şimdiden teşekkürler..

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Taha Kenan
Türknet veya Türktelekomda en az pingi alırsın

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Türk telekom kullanıyorum ping problemi yaşamadım.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Türksat 100 e kadarsa fiber değil, kendi altyapısı koaksiyel docsis dir.
Yurtdışı pingse oyun için; Fixnet,Türknet.
Güldürennet'ten Telekom altyapıda kaç desteklediğine bakabilirsin.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Arif Dağcı
Dostlar selamlar, ben erzuruma yeni taşındım. Ev interneti konusunda ne alacağımı bilmiyorum. Adresim VDSL destekliyormuş turknette 75 e kadar hız gösteriyor turk telekomda 50 vodafone da 50, bir de turksat kablonet var 100 e ladar destekliyor kendi fiber altyapımızı kuruyoruz dedi. Hepsi ortalama 400 450 TL civarında. Ping i en az alacağım şekilde ve mağdur olmayacağım internet olarak hangisini kullanmalıyım? Bu arada vodafona da fiber getiriyormuş. Bilmediğimden soruyorum sizlere. Şimdiden teşekkürler..
Vdsl altyapıda aşşağı yukarı hepsi aynı olacaktır en sağlıklısı fiber seçmek fiyatı da aynıysa en az ping ve en yüksek hız fiberde olur bu yüzden kablonet tavsiye ederim

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Nihat Çebi
Netspeed'i de düşün derim. Türknette müşteri hizmetlerini bulamazsın ama netspeed de bulabilirsin hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,447
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom