Neler Yeni

Evde bu örümcek normal mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
Evde kitapların arkasından çıktı bu ve çok fena korktum bir anda görünce normalde hiç dışarıda falan böyle bir örümcek görmedim bunlar sonradan mı böyle büyüyüp siyahlaşıyor bu nasıl bir örümcek türü nedir bilgi verebilecek varmı veya yavrusu vs. varmıdır ona göre odayı komple ateşe vercem yani bir örümcek birde yılan aşırı korkarım git dünyanın en karanlık en ıssız en kötü ruhlu yerinde kal deseler kalırım ama örümcek görmeye dayanamıyorum acilen bilgi verir misiniz?
1000010056.jpg

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Evde kitapların arkasından çıktı bu ve çok fena korktum bir anda görünce normalde hiç dışarıda falan böyle bir örümcek görmedim bunlar sonradan mı böyle büyüyüp siyahlaşıyor bu nasıl bir örümcek türü nedir bilgi verebilecek varmı veya yavrusu vs. varmıdır ona göre odayı komple ateşe vercem yani bir örümcek birde yılan aşırı korkarım git dünyanın en karanlık en ıssız en kötü ruhlu yerinde kal deseler kalırım ama örümcek görmeye dayanamıyorum acilen bilgi verir misiniz?Alıntıyı görüntüle
Tarantula Yavrusuna Benziyor

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,881
İsim
Hacı
Olabilir, köyde dedemgilin evde ve bahçesinde yumruk kadar örümcek, 3 metre yılan, kertenkeleler, sıçan ve çiyan vb. Canlılar gördüm 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tarantula yavrusu mu ciddi misinnnnnnnnn????
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google dan tarantula yavrusunu diye arattım harbiden benziyor

O zaman bomba soru geliyor bu tarantula yavrusuysa evde birde normal tarantula mı var????

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,881
İsim
Hacı

O zaman bomba soru geliyor bu tarantula yavrusuysa evde birde normal tarantula mı var????
Yavrusunu esir al besle :D

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Abe ne tarantulası? Standart örümcek. Bir yerden girmiştir. Genel olarak kırsal kesimlerde çok olur bunlardan. Evi mesken tutacak olsa kıyıda köşede ağı olur. Öyle ufak telefek bir ağ da değil üstelik. Yayla gibi ağ yapıyor bunlar.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
yunusemre
Evde kitapların arkasından çıktı bu ve çok fena korktum bir anda görünce normalde hiç dışarıda falan böyle bir örümcek görmedim bunlar sonradan mı böyle büyüyüp siyahlaşıyor bu nasıl bir örümcek türü nedir bilgi verebilecek varmı veya yavrusu vs. varmıdır ona göre odayı komple ateşe vercem yani bir örümcek birde yılan aşırı korkarım git dünyanın en karanlık en ıssız en kötü ruhlu yerinde kal deseler kalırım ama örümcek görmeye dayanamıyorum acilen bilgi verir misiniz?Alıntıyı görüntüle
bıraz daha bakın 2 3 tane daha vardır bundan anneannemın evınde 1 tane bulup fırlattım 3 tane daha bonus cıkmıstı

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,667
İsim
Muhammet Çağrı
Ben de aynıyım görmeye bile tahammülüm yok ama kitap yazı büyüklüğüne bakılırsa çok küçük la bu nolcak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de aynıyım görmeye bile tahammülüm yok ama kitap yazı büyüklüğüne bakılırsa çok küçük la bu nolcak.
Küçük değil orta boyutta

bıraz daha bakın 2 3 tane daha vardır bundan anneannemın evınde 1 tane bulup fırlattım 3 tane daha bonus cıkmıstı
Bunun aynısı mı

Abe ne tarantulası? Standart örümcek. Bir yerden girmiştir. Genel olarak kırsal kesimlerde çok olur bunlardan. Evi mesken tutacak olsa kıyıda köşede ağı olur. Öyle ufak telefek bir ağ da değil üstelik. Yayla gibi ağ yapıyor bunlar.
Ağı biraz var standart örümcek falan da değil bence

Top Bottom