Neler Yeni

Evde kendimi geliştirmek için ne yapabilirim

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Çağrı menekşe
öncelikle iyi forumlar üniversite 1. sınıfım ve depremden dolayı uzaktan okumak durumundayım sınavlarım falan bitti ve depremden dolayı arkadaşlarımın çoğu da şehir dışında oyun oynamakta artık sarmıyor yeni birşeyler öğrenmek istiyorum sizce ne yapmalıyım yazılım çizim gitar falan ogrenmeyı dusunuyorum sizin düşünceniz nedir ne yapmalıyım sizce ve bu çizimi bilgisayar üzerinden nasıl yaparım gerekli eşyaları nedir kalem falan adobe nin bi yazılımından yapılıyor sanırım ama bilgisayara nasıl çizerim bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim

grsy.hsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
hasan gürsoy
Yapay zeka çok zirvede ve geleceğin yıldızı diyebilirim. Chatgpt gibi alanlarda kendini şimdiden geliştirmeye başla. Erken kalkan çok yol alır daha çok kazanır ;)

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Çağrı menekşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapay zeka çok zirvede ve geleceğin yıldızı diyebilirim. Chatgpt gibi alanlarda kendini şimdiden geliştirmeye başla. Erken kalkan çok yol alır daha çok kazanır ;)
udemy gibi platformlardan mı öğrenebilirim acaba yapay zeka yazılımı zor olsa gerek hiç bilmiyorum ama başlamak yolun yarısıdır nede olsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alihan YILMAZ
Her bilgisayarda Paint3D kurulu geliyor. Çiçek böcek cizebilirsin.

grsy.hsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
hasan gürsoy
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alihan YILMAZ
hocam başladığım bir işi daha profesyonel yapmak istiyorum kendimi ona odaklamam lazım beni oyalaması lazım birşeyin
Profesyonel olabilmek çok zaman gerektirir. Bir yerden başla. Ama sonu gelsin mutlaka. Kendini yarım iş bırakmaya alıştırma. Hep öyle kalır sonra.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,265
Üyeler
140,798
Son üye
Mert2445
Top Bottom