Neler Yeni

Evde kullanmak için 1000 TL'ye şarjlı matkap önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Hangül
Konuya uygun bir kategori bulamadım. Bütçem maksimum. 1000TL, önerileriniz Trendyol üzerinden olursa sevinirim. Dediğim gibi ev işlerinde ve hobi amaçlı kullanmak için şarjlı matkap arıyorum. Uzun ömürlü olursa sevinirim, meslek bölümü okuduğum için belki ileriki zamanlarda da lazım olabilir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Hangül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki siz bu matkabı ne tür işlerde kullanıyorsunuz? Isınma falan yapıyor mu? Matkabı durmaksızın çalıştırıyoruz diyelim (o kadar uzun süre çalıştırmam sadece örnek için dedim) bir aküsünün şarjı tahmini kaç dk dayanır? Demir bir boruya akıllı vida sıkmak lazım diyelim (bunu da yapmam gücünü anlamak için soruyorum) bunu başarabilir mi? Bu işlemi yaparken zorlanıp yavaşlar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Hangül
Ürünü tekrar inceledim de bu matkabın motoru kömürlüymüş, kömürsüz bir matkap olursa daha iyi olacağını düşünüyorum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Peki siz bu matkabı ne tür işlerde kullanıyorsunuz? Isınma falan yapıyor mu? Matkabı durmaksızın çalıştırıyoruz diyelim (o kadar uzun süre çalıştırmam sadece örnek için dedim) bir aküsünün şarjı tahmini kaç dk dayanır? Demir bir boruya akıllı vida sıkmak lazım diyelim (bunu da yapmam gücünü anlamak için soruyorum) bunu başarabilir mi? Bu işlemi yaparken zorlanıp yavaşlar mı?

Olabildiğince hor kullandım cihazı. Duvar deldim, vida sıktım, keyfine son hızda çalıştırdım, dolap monte ettim..
Eğer zorlarsanız tam pil 7 dakika civarında gidiyor. Normal vidalama yapacaksanız 30 dakikadan uzun gidiyor. Kutusundaki uçlar biraz kalitesiz. Bu yüzden dikkatli kullanılmayınca aşınabiliyor. Ben 2 yıl önce 389 TL'ye satın almıştım. Hâlen kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Hangül
Peki şimdiye kadar kömürünü değiştirdiniz mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada birkaç gündür şu ürünü açıp açıp inceliyorum: https://www.trendyol.com/muller/ger...t-p-646053774?boutiqueId=61&merchantId=693640 Fazlaca kötü yorum var ama buna rağmen bir sürü de iyi yorum var. Kağıt üzerinde özellikleri fiyatına göre bana güzel geldi fakat gerçekte nasıldır belli değil. Beni en çok kararsızlığa düşüren şey satıcının "x renkli olanından gönderebilir misiniz?" sorusuna "Stok durumuna göre farklı renkler gelebilir" tarzı bir cevap vermesi oldu. Bu demek oluyor ki adamların elindeki ürün bayağı ucuz ve çok fazla var, onlar da hangi renkte olduğunu bilmiyor.

Önerdiğiniz matkap oldukça iyiymiş ama kömürlü (fırçalı) motora sahip, bununla uğraşmak istemiyorum.

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Hangül
Bozulmasından bahsetmiyorum, bildiğim kadarıyla kömür zamanla aşınıyor. Matkabı ne tür şartlarda kullanırsanız kullanın kömürü aşınacaktır diye biliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,239
Üyeler
152,850
Son üye
Berkaytuunc
Top Bottom