Neler Yeni

Eve Kablo Çekme (250mt)

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Kaan Akkurt
Arkadaşlar merhaba oturduğum sitenin girişinden evime kadar arada yaklaşık 250-300metre gibi bir mesafe var. Bu mesafeden dolayı hangi tür kabloyu alacağımdan emin olamadım dün akşam kablocuyla konuştuğumda Cat 6 U/Utp 23 Awg kabloyu önerdi daha sonra 150 metreden sonra kopmalar olur Cat7 al dedi. Şu anda kararsızım kararımı bekliyor kablocu bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
sezer adıgüzel
Uzun mesafeler için iyi bir switch de gerekli ama. Ben 150m için denedim modemin gücü yetmedi beslemeye. Mecbur harici güç ile beslemiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun mesafeler için iyi bir switch de gerekli ama. Ben 150m için denedim modemin gücü yetmedi beslemeye. Mecbur harici güç ile beslemiştim.
Tabi modeminiz güçlüyse gerekte kalmayabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Kaan Akkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemim yok hocam 0 alt yapı hiç yok sitenin girişine kadar telekom geliyor sitenin içerisine müdahale edemiyormuş telekom yapan herkes bu sistem ile yapıyormuş fakat sağlıklı olur mu internet emin değilim o yüzden sormak istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabi modeminiz güçlüyse gerekte kalmayabilir.

Top Bottom