Neler Yeni

eve türk net bağlatıcam sorularım var

Can...

80+ Platinum
Knk türknetten alınca ne değişiyor. Aynı altyapı. Yine tt yi kullanacaksın
en azından iptal edebiliyorum ya hani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanmam daha iyi diyorsan internet işin için bir zorunluluk değilse o senin bileceğin iş, biz 2 megabit internet vermeye devam etsinler diye firmaya yalvarıyoz resmen.
sürekli bir işim şimdilik yok internetle o yüzden mühim değil telefon faturama gireceğine ekstra int alayım dedim

YazılımKafa

80+ Silver
en azından iptal edebiliyorum ya hani
İptal edip başka firmaya geçsende altyapı aynı. Değişen bir şey olmaz. Tt altyapısında hizmet veren firmalarda tel fark müşteri hizmetleri olur. O konuda en iyisi tt zaten sonra kablonet türknet vs diye gider

Can...

80+ Platinum
Kanka tam üstüne geldin la forum a girdim türk net iyi mi diye bende şimdi başvuru yapıcaktım bu iyi oldu bendede 70 mbps destekliyor
100mbit verıyor tahmini bende 80 mbit te normal paketim 100 en fazla alıyorum paket içinde öyle diyor 100 le 80 arası alcam galb:D

YazılımKafa

80+ Silver
İptal edip başka firmaya geçsende altyapı aynı. Değişen bir şey olmaz. Tt altyapısında hizmet veren firmalarda tel fark müşteri hizmetleri olur. O konuda en iyisi tt zaten sonra kablonet türknet vs diye gider
Tabi sen bilirsin. İyi günlerde kullan

Can...

80+ Platinum
DOSTUM BENDE DİYORUM Kİ firmaların kölesi olmayayım derdim o biliyoruz alt yapı umrumda değil zaten maksat 2 sene köle olmamak

YazılımKafa

80+ Silver

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasin Uzun
DOSTUM BENDE DİYORUM Kİ firmaların kölesi olmayayım derdim o biliyoruz alt yapı umrumda değil zaten maksat 2 sene köle olmamak
Merhaba bizimkisi in alt yapısını taktılar bugün de modem gelicek sizinkisisi ne durumda yada geldiyse görüşlerinizi alabilirmiyim

Can...

80+ Platinum
Merhaba bizimkisi in alt yapısını taktılar bugün de modem gelicek sizinkisisi ne durumda yada geldiyse görüşlerinizi alabilirmiyim
takcaz yakında die bildirim geldi giden gelen yok :D

Can...

80+ Platinum
geldi şimdi tt den 80 max verıyor tahmini 100 diyordu 80 verir dedi ama kopmalar olur dedi 50 ye düşürt sabit hızlı şekilde kullanırsın dedi

Can...

80+ Platinum
Mükemmel ya saol kanka yardımcı olduğun için
GÜNCELLEME: dün geldi bir abi baktı bir sıkıntı oldu yine internet ışığı kırmızıda bir şeyler dedi de unuttum pazartesiye kaldı

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasin Uzun
GÜNCELLEME: dün geldi bir abi baktı bir sıkıntı oldu yine internet ışığı kırmızıda bir şeyler dedi de unuttum pazartesiye kaldı
şeydir ya altyapı değiştiriliyo ya böyle şeyler olması normaldir ya bizim altyapı yı taktılar bugünde modem gelicek inşallah bir sorun yaşamam

Top Bottom