Neler Yeni

Yardım Evime internet bağlatılmıyor

ardarb45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Arda Şimşek
Arkadaşlar biz yaklaşık 4 ay önce eve taşındık TurkNet'ten nakil istedik bize dedilerki eviniz uygun değil bizde Türk Telekom'u aradık yanlış hatırlamıyor isem port yok demişlerdi annem bodrumdaki Türk Telekom merkezine gitmişti sanırsam ne olduğunu bilmiyorum onlarda yapamayız dediler bizde son çare Superbox bağlattık ama Superbox hayatımda kullandığım en rezil internet oldu herhangi bir video 480P'de donuyor oyunlarda 500 pingden aşağı inmiyor. Benim istedğimi eve sabit internet bağlatmak bunun bir yolu var mı ne olur yardımcı olun.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar biz yaklaşık 4 ay önce eve taşındık TurkNet'ten nakil istedik bize dedilerki eviniz uygun değil bizde Türk Telekom'u aradık yanlış hatırlamıyor isem port yok demişlerdi annem bodrumdaki Türk Telekom merkezine gitmişti sanırsam ne olduğunu bilmiyorum onlarda yapamayız dediler bizde son çare Superbox bağlattık ama Superbox hayatımda kullandığım en rezil internet oldu herhangi bir video 480P'de donuyor oyunlarda 500 pingden aşağı inmiyor. Benim istedğimi eve sabit internet bağlatmak bunun bir yolu var mı ne olur yardımcı olun.
Eğer port yoksa talep edildiğinde TT'nin bağlaması gerekiyor diye biliyorum. Superbox yerine keşke TT tarafına dilekçe yazsaydınız. Eğer taahhütlü değilse dediğim şekilde dilekçe yazmayı deneyebilirsin. Bence sonuç alırsınız. Elbet sizden başka bağlatmak isteyende çıkar.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Sercan GÖKALP
Türk telekoma ana bayilerinden birine git adresini söyle bizim binada yok ama yan binalarda var mı bir bakar mısınız diye sor eğer sağında veya solunda bir binada varsa internet ve senin binanda da port kutusu varsa yan binadan rica minnet kablo çekebilirler ama garanti değil tabii ki. Zaten kaybedecek bir şeyin yok git sor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,086
Üyeler
150,612
Son üye
emreorhan
Top Bottom