Neler Yeni

Evkur'un kargosu hızlı mı?

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Evkur'da Galaxy S20+ 6399TL'ye düştü. Günlerdir bu indirimi bekliyorum ama kargosuna güvenemedim. Evkur'dan alışveriş yapan var mı? Kargo hızlı mı?

Sizce 6399 TL'ye Evkur'dan almak mı yoksa 6499 TL'ye Hepsiburada'dan almak mı?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
niye hala almadın
Sabah karta para yatırdım, Hepsiburada'dan 6399 TL'ye alıyordum ki eski telefon numaram kayıtlıymış. Tam telefonumu düzeltmek için ayarlara girdim, düzelttim sonra sepete tekrar girdim BİR BAKTIM Kİ 6599 TL'ye çıktı yine. Zaten bende şans olsaydı anamdan gız doğardım...

maslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Aslan
kargosunun neyine güvenmedin getirmek zorundalar zaten kargo esnasında bir sorun çıkarsa iade edebilirsin

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
Sabah karta para yatırdım, Hepsiburada'dan 6399 TL'ye alıyordum ki eski telefon numaram kayıtlıymış. Tam telefonumu düzeltmek için ayarlara girdim, düzelttim sonra sepete tekrar girdim BİR BAKTIM Kİ 6599 TL'ye çıktı yine. Zaten bende şans olsaydı anamdan gız doğardım...
hocam sanırım kargonu yiyemezler yani alabilirsin

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
kargosunun neyine güvenmedin getirmek zorundalar zaten kargo esnasında bir sorun çıkarsa iade edebilirsin
Evkur'u sevmem, kargo süresine de uzun diyorlar genelde. Hepsiburada'da hızlı kargo yazıyor. 2 iş gününde getiriyorlarmış.

Siz olsanız napardınız? Sabrım kalmadı :(

maslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Aslan
Evkur'u sevmem, kargo süresine de uzun diyorlar genelde. Hepsiburada'da hızlı kargo yazıyor. 2 iş gününde getiriyorlarmış.

Siz olsanız napardınız? Sabrım kalmadı :(
ben yerinde olsam alırdım zaten indirimi beklemişsin o kadar eninde sonunda kargo eline ulaşacak zaten

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Hepsiburada'dan aldım arkadaşlar teşekkürler. Evkur hakkındaki şikyetleri ve yorumları okudum. Ucuza çekip sonradan iptal ediyor ve 10 gün paranızın üstüne yatıyorlar falan demişler, zaten sevmediğim o firmaya iyice güvenemedim. 100 fazla olsun, temiz olsun. :D Teşekkürler sizlere, iyi geceleriniz olsun. Daha iyilerini sizlere diliyorum.
Desktop Screenshot 2021.06.25 - 23.34.45.07 (2).png

Top Bottom