Neler Yeni

Excalibur g870 alınır mı??

Ysuflix

80+ Gold
Ben öneririm cihaz serin çalışıyor emsallerine göre. Performansı da fena değil.

Ysuflix

80+ Gold
Ne zamandır kullanıyosun
Mesela yazdiğim oyunlarda kaç FPS alırım
Ben kullanmıyorum eniştem kullanıyor şubat sonundan beri bende ondan kullandım. Eniştemdeki 4050 ve 16 ramliydi senin attığın çok daha iyi performansı şüphesiz daha iyi olur ama hiçbir oyunda rahatsızlık kasma donma takılma yaşatmadan oynatıyordu sıcaklıklar 80i bile görmüyordu şimdi yaz geldi anca 80leri görüyodur ama monster gigabyte g5 falan 95-100 derecede hep bu öyle değil

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,983
İsim
Bilal Tepe
Alınır gayet güzel bir model Asus tuf ve MSI katana dan daha iyi çalışıyor

furkan52w

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Eyüp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kullanmıyorum eniştem kullanıyor şubat sonundan beri bende ondan kullandım. Eniştemdeki 4050 ve 16 ramliydi senin attığın çok daha iyi performansı şüphesiz daha iyi olur ama hiçbir oyunda rahatsızlık kasma donma takılma yaşatmadan oynatıyordu sıcaklıklar 80i bile görmüyordu şimdi yaz geldi anca 80leri görüyodur ama monster gigabyte g5 falan 95-100 derecede hep bu öyle değil
Açikçasi ben ağustosun 15i gibi alıcam çoğu laptop fiyatları düşüşte buda düşermi diye düşünüyorum

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Cenap Vartanyan
Fiyatı alternatiflerinden çok ucuzsa alınır. Kalitesiz bir cihaz.

furkan52w

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Eyüp
Knk zayıf zayıf soğutma performansı diyosun ama bir sürü inceleme videosu izledim en çok övdükleri şey soğutmasi zaten.driver ve yazılım problemleri varmıdır yokmudur kullanmadan bilemeyiz

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Cenap Vartanyan
Knk zayıf zayıf soğutma performansı diyosun ama bir sürü inceleme videosu izledim en çok övdükleri şey soğutmasi zaten.driver ve yazılım problemleri varmıdır yokmudur kullanmadan bilemeyiz
O videoların çoğu sponsorlu. Bir de bunları izle.

Ysuflix

80+ Gold

furkan52w

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Eyüp
Attiğin videoların 2 sinide izledim
Tükkan kanalindan attiğin laptop benim attiğimla alakası bile yok
Tam destek teknoloji kanalindan attiğin videonun tüm yorumlari adamın söylediklerini inkar ediyor(hepsi)

Top Bottom