Neler Yeni

Excalibur G870 FPS Sorunu

ares_!E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Arda Bulut
Merhabalar daha bu gün Excalibur g870 4050 8gb ekran kartlı laptop aldım ve sürücü kurulumlarını vesaire yaptım. Cs Go gibi bir oyunda ultra ayarlarda 60 - 100 fps arası alıyor ve droplanıyor. Laptop inceleme videolarında söz konusudeğerin üstü gözüküyor ve 4050 gibi bir kartın bu şekilde performans vermesini normal bulmuyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.

Aygıt sürücüsünden gereksiz aygıtları kaldır genelde pasif renkte olurlar üst kısımdan gizli aygıtları göster de.. onun dışında cm yönetici olarak aç sfc /scannow yok onun dışında Cleaner indir kayıt defteri hatalarını düzelt geçici dosyaları sil oh mis

ares_!E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Arda Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aygıt sürücüsünden gereksiz aygıtları kaldır genelde pasif renkte olurlar üst kısımdan gizli aygıtları göster de.. onun dışında cm yönetici olarak aç sfc /scannow yok onun dışında Cleaner indir kayıt defteri hatalarını düzelt geçici dosyaları sil oh mis
hocam nihai performans moduna aldım bilgisayarı şu an çok iyi performans veriyor ancak sorun olurmu bilmiyorum

TİTAN.

80+ Platinum
hocam nihai performans moduna aldım bilgisayarı şu an çok iyi performans veriyor ancak sorun olurmu bilmiyorum
Olmaz kanka ama genelde nihai performans modu o kadar fazla FPS farkı yaptırmazdı
Keşke öncesinde başka bir yöntemler deneseydin
Muhtemelen denemişsindir
Geçmiş olsun diyelim

Aziz G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Aziz
Instagram
azizgunes07
Dostum genel olarak driverlerı kurdun mu ? Casper sistesine gir ve destek kısmından driverları indir.
Geforce sitesine git istersen direkt olarak ekran kartı sürücüsünü kur istersende geforce experienceyi indir bu uygulama nvidanın ve ekran kartı driverlarını otomatik günceller.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum genel olarak driverlerı kurdun mu ? Casper sistesine gir ve destek kısmından driverları indir.
Geforce sitesine git istersen direkt olarak ekran kartı sürücüsünü kur istersende geforce experienceyi indir bu uygulama nvidanın ve ekran kartı driverlarını otomatik günceller.
Başta belirtmişsin destek sayfasındaki sürücüleri kurmayı unutmuşş olabilirsin diye dedim. (yanlış anlaşılmasın)

ares_!E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Arda Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başta belirtmişsin destek sayfasındaki sürücüleri kurmayı unutmuşş olabilirsin diye dedim. (yanlış anlaşılmasın)
yapmıştım hepsini düzeldi zaten teşekkürler ilginiz için.

Reister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alim Salih Tambağ
Hocam nasıl öyle bir ayar açtın bendede G870 var nasıl ve nereden açtığını söyleyebilirmisin?

Ysuflix

80+ Gold
Top Bottom