Neler Yeni

Excalibur laptop hakkinda yorum, tavsiye, öneri

vitaeew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha Erten
☝️ bahsettigim excalibur.

indirime girmiş, bayağı iyi gözüküyor yorum alabilir miyim?
kullanan varsa ve yazarsa memnun olurum

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,662
İsim
Yavuz
Zaten bu fiyatlardaydı zam yedi yeni sayılır güzel laptop bence.

TİTAN.

80+ Platinum

Kesinlikle bu fiyatlara alınabilir elinizi çabuk tutun bu fiyatlar bir daha hayal olacaktır

.RBO.

80+ Silver
Fiyatı iyi güzel ama alınmaması taraftarıyım bunu alma imkanım vardı 4060 ı almayıp 3060+r5600h lı lenovo legionu aldım mutluyum overclock suz şekilde 3060 masa üstü performansından daha yüksek bir performans veriyor ekran kartını en çok zorlayan oyunlarda 70 i geçmiyor islemci de 75 i geçmiyor ama excalibur alındığı ilk zamanlarda bile 85-90 arasında geziyor benim eski laptop konularıma bakabilirsiniz aynı yoldan geçtik kalite>yeni seri

vitaeew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha Erten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyatı iyi güzel ama alınmaması taraftarıyım bunu alma imkanım vardı 4060 ı almayıp 3060+r5600h lı lenovo legionu aldım mutluyum overclock suz şekilde 3060 masa üstü performansından daha yüksek bir performans veriyor ekran kartını en çok zorlayan oyunlarda 70 i geçmiyor islemci de 75 i geçmiyor ama excalibur alındığı ilk zamanlarda bile 85-90 arasında geziyor benim eski laptop konularıma bakabilirsiniz aynı yoldan geçtik kalite>yeni seri
linkini atarsanız memnun olurum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyatı biraz tuzluymus hocam benim bütçeyi aşar legion 5

Can...

80+ Platinum

bu model iyi sayılır onun dışında (eski modellerde ısı sorunu vardı epey) valorant oynarken falan excalibur center ı silmen gerekli bu model zaten ısınmıyor fazla ben öyle biliyorum çok kalitesiz değil biraz kafa ütüler fan sesinden ama neredeyse her laptop öyle deneyimime göre bir acer nitro 5 çok fan köklemiyor alına bilir bir model bu

w4da

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Fatih Dinçer
casper kalitesizligi ama bu fiyata alinabilir .

.RBO.

80+ Silver
linkini atarsanız memnun olurum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyatı biraz tuzluymus hocam benim bütçeyi aşar legion 5
ben legion 5 i 25k ya aldım 32k olmuş :( şu şartlarda excalibura bakın derim ben de tam onu alıyorudum legionun fırsatını görünce onu aldım ama şu anda lenovo ideapath gaming ler var amazonda onlara bakabilirsiniz onların performasını tam bilmiyorum ama benimki ile kasası baya benziyor

Top Bottom