Neler Yeni

Öneri EXVEGA Andromeda Oyuncu Koltuğu Satın Aldım.

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
Dostlar uzun zamandır oyuncu koltuğu alma niyetindeydim. İndirime girdi girecek, bütçemi ayarladım ettim diyene kadar ve internetten nasıl bir şey gelecek acaba kumaşı güzel mi değil mi kargaşasından kurtulmak için bugün Exvega ve Xdrive'ın Ankara'daki satış mağazalarına gittim. Xdrive elbette bir tık daha iyi ama fiyatları göz önünde bulundurursak eğer Exvega kesinlikle göz ardı edilemeyecek kadar kaliteli.
Ürün internette şu anda 3.390TL ve ben mağazaya bugün gittim. İnceledim, oturdum ve denedim. Önceki fiyattan yardımcı olmalarını istedim ve kırmadılar :) 2980TL'ye gri modelini satın aldım. Ürünü mağazadan almak istedim çünkü kargo firmalarını biliyorsunuz ki büyük ürünlerde bayağı bir hasar verebiliyorlar. Kumaş oyuncu koltuğu arayanlar ve bütçesi 2500-3500TL arasında olanlar gözü kapalı satın alsın derim.
Kumaş kalitesi kadifemsi ve süngerleride rahatsız edici değil. "Mağazadan satın almalarda bir üst segment koltuklarında kullanılan çok daha kaliteli sünger var ve onu da talebe göre 300-400TL farkla yapabiliyorlar" Vade farksız 6 taksitle bugün satın aldım geldiğinde yine yeniden bu postun altına düşüncelerimi sizlerle paylaşırım.

ürün linki

Top Bottom