Neler Yeni

F/P Anne telefonu önerebilir misiniz?

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Ayberk SOKUL
Bütçe
6000
Annemin telefonu bozuldu ve yenib ir telefon almak istiyorum. Bütçem 6K, çoğunlukla video izliyor ve facebook'ta takılıyor. Arada bir fotoğraf ve videoda çekiyor -çoğunlukla fotoğraf-, sürekli 101 oynuyor. Bütçeme uygun F/P telefon önerebilir misiniz???
Küçük bir araştırma sonucu 3 tane telefon buldum, Realme 9i* de onlardan birisi. Diğerleri Redmi 9T ve Redmi Note 9. Aralarında hangisini seçeceğime karar veremedim. Bildiğiniz daha iyi telefonlar da varsa hoş olur.

TAKSİT SEÇENEĞİ OLMAK ZORUNDA

* @eren28tr konu mesajlarında paylaştı, daha açıklayıcı olması için konu mesajınada eklemeyi tercih ettim.

Son düzenleme:

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Ayberk SOKUL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

eren28tr

80+ Platinum
Küçük bir araştırma sonucu 3 tane telefon buldum, bu da onlardan birisi. Diğerleri Redmi 9T ve Redmi Note 9. Aralarında hangisini seçeceğime karar veremedim. Bildiğiniz daha iyi telefonlar da varsa hoş olur.
Realme 9i öneririm hocam

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Doğan gelişigüzel
Annemin telefonu bozuldu ve yenib ir telefon almak istiyorum. Bütçem 6K, çoğunlukla video izliyor ve facebook'ta takılıyor. Arada bir fotoğraf ve videoda çekiyor -çoğunlukla fotoğraf-, sürekli 101 oynuyor. Bütçeme uygun F/P telefon önerebilir misiniz???
Küçük bir araştırma sonucu 3 tane telefon buldum, Realme 9i* de onlardan birisi. Diğerleri Redmi 9T ve Redmi Note 9. Aralarında hangisini seçeceğime karar veremedim. Bildiğiniz daha iyi telefonlar da varsa hoş olur.

* @eren28tr konu mesajlarında paylaştı, daha açıklayıcı olması için konu mesajınada eklemeyi tercih ettim.

500 750 tl asiyor bütceyi ama alın pişman olmazsınız kendim kullanıyorum güzel telefon babamada aldım oda hayran :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

500 750 tl asiyor bütceyi ama alın pişman olmazsınız kendim kullanıyorum güzel telefon babamada aldım oda hayran :)
8 gb olanı alın

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Ayberk SOKUL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Realme 9i öneririm hocam
A101 ve CarfourSA'da var sadece. Taksik seçeneği yok malesef. Başka bakmak zorundayım.

8 gb olanı alın
Bütçeyi aşamıyorum maalesef.

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Utku
8 plus bakılabilir o fiyata belki zor ama 7k civarı bulunur

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Sercan SAYİT
Taksit seçeneği derken? O iş nasıl olacak? Telefonlarda taksit kanunen yasak değil mi?

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

TAKSİT SEÇENEĞİ OLMAK ZORUNDA

Realme 9i. 6 nm Snapdragon 680 işlemci kullanıyor ve bataryası çok başarılı. Babamda kullanıyor sorun varsa sorabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,879
Üyeler
156,537
Son üye
volkswagenjetta
Top Bottom