Neler Yeni

F/P Boş Gaming Kasa Önerir Misiniz ?

Adry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Çağrı Ay
Bütçe
550
Arkadaşlar öncelikle selam, mevcutta kullanmış olduğum kasanın performansı olmadığı için artık yeni bir kasaya geçmenin vaktinin geldiğini düşünüyorum kasa fiyatları da başını almış gidiyor. Daha fazla artmadan 500-550 lira maksimum bütçem var. Fiyat performans bir kasa önerebilir misiniz rica etsem?

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Arkadaşlar öncelikle selam, mevcutta kullanmış olduğum kasanın performansı olmadığı için artık yeni bir kasaya geçmenin vaktinin geldiğini düşünüyorum kasa fiyatları da başını almış gidiyor. Daha fazla artmadan 500-550 lira maksimum bütçem var. Fiyat performans bir kasa önerebilir misiniz rica etsem?
Usta bütçenin fazlasını önermek istemem ama itopyada NZXT H510i kasa şuan 899 lira i. Normalde 2000 e yakın Bi fiyatı var çok şık Bi kasa

Adry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Çağrı Ay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usta bütçenin fazlasını önermek istemem ama itopyada NZXT H510i kasa şuan 899 lira i. Normalde 2000 e yakın Bi fiyatı var çok şık Bi kasa
usta güzel haklısın ama zaten benim sistemin rgb desteği yok ve o kadar param var çıkar ama gerek yok yinede teşekkür ederim ilgilendiğin için.

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
Evdeki sistemimde XPG Invader kullanıyorum ve oldukça memnunum sade ve oldukça şık.. Gerçi fiyatları şu sıra uçmuş olsada güzel bir ürün.

o1FeliX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Görkem Fidan
bunu almaktansa diğerlerini almayı Gametech ve Aerocool almayı tercih ederim. Kendi sistemimde var aynısı hava sirkülasyonu güzel fakat biraz gösteriş seviyorsanız pek gösterişli değil

Top Bottom