Neler Yeni

F/P Monitör önerileri

Roar7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Muhammed Şimşek
Bütçe
3700
Merhaba çoğunlukla oyun için kullanacağım bir monitör arıyordum istedigim özellikler ayarlana bilir yükseklik ufak bir hoparlör ve iki seçenek buldum sizce hangisini almalıyım veya daha başka önerileriniz varmı
ve son olarak gtx 1050 2 gb ekran kartına bağlıyıcam monitörü hz olarak 144hz kullanabiliyor muyum

baranthemosby

80+ Bronze
Merhaba çoğunlukla oyun için kullanacağım bir monitör arıyordum istedigim özellikler ayarlana bilir yükseklik ufak bir hoparlör ve iki seçenek buldum sizce hangisini almalıyım veya daha başka önerileriniz varmı
ve son olarak gtx 1050 2 gb ekran kartına bağlıyıcam monitörü hz olarak 144hz kullanabiliyor muyum

GTX 1050 için 144Hz monitör alınmaz.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

Üsttekinin stoğu bitmiş , alttaki va panel. Üsttekinin stoğu gelince onu almanızı öneririm baya iyi monitör

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan

asus olanı kullanıyorum çok memnunum öneririm

Roar7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Muhammed Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

baranthemosby

80+ Bronze
Nasıl yani kullanılamayacağını mı söylüyorsunuz yoksa anlayamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 saat önce mevcuttu :(
GTX 1050 Ekran kartı için 144Hz boşuna para dökmek olur hocam. Alsanız bile tam olarak ekran kartının gücünden yararlanamazsınız. GTX 1650, GTX 1660 gibi ekran kartları satın almayı düşünmüyorsanız boşuna 144Hz bir monitöre para harcamayın.

Roar7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Muhammed Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

GTX 1050 Ekran kartı için 144Hz boşuna para dökmek olur hocam. Alsanız bile tam olarak ekran kartının gücünden yararlanamazsınız. GTX 1650, GTX 1660 gibi ekran kartları satın almayı düşünmüyorsanız boşuna 144Hz bir monitöre para harcamayın.
Evet değiştirmeyi düşünüyorum ama şuanda monitörüm ara sıra ekranı gittiği için buna öncelik verdim

Evet değiştirmeyi düşünüyorum ama şuanda monitörüm ara sıra ekranı gittiği için buna öncelik verdim
birde çoğunlukla valorant cs gibi oyunlar oynuyorum işlemci yiyen fps olarak 144fps i geçiyor çok detayı bilmiyorum tabii ki

baranthemosby

80+ Bronze

birde çoğunlukla valorant cs gibi oyunlar oynuyorum işlemci yiyen fps olarak 144fps i geçiyor çok detayı bilmiyorum tabii ki
Tercih senin. İkinci el 60 veya 75Hz temiz bir laptop almak daha mantıklı bana kalırsa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,380
Üyeler
149,719
Son üye
Yusuf_ozdmr19
Top Bottom