Neler Yeni

F/P Monitör önerisi

dalyarock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Uğurlu
Herkese merhaba

Uygun fiyatlı monitör almayı düşünüyorum, monitörler hakkında hiçbir fikrim ve bilgim yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mustafa Köse
Herkese merhaba

Uygun fiyatlı monitör almayı düşünüyorum, monitörler hakkında hiçbir fikrim ve bilgim yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar.
öncelikle merhaba dostum monitör konusunda marka olarak bakarsan en iyisi ve kalitelisi asus ben sana bir kaç modelini söylüye bilirim oyun içince 144hz VP249QGR Modeli ve VG24VQ Modeli düşük bütçen varsa 75 hz VP248QG VE VP228QG Modelleri oldukça başarılı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Onur Çömlek
istediğin fiyat aralığında sana önerebileceğim ürün asus vs229na modelidir. -Ürün VA panel yani her açıdan bakabiliyorsunuz renklerde bozulma olmuyor. -Renklerde beyazın sarı siyahın gri gibi görünmesi vb. problem yok, renkleri doğru, canlı gösteriyor. -DVI ve VGA destekliyor kutu içerisinden bu 2 bağlantı içinde kablo çıkıyor, şuan VGA ile kullanmama rağmen herhangi bir sıkıntı yok. DVI olduğu için dönüştürücü kullanmadan güncel ekran kartı da takabilirsiniz. -5MS hissedilecek bir gecikme oluşturmuyor.

xenorre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yiğit Aslan
Top Bottom