Neler Yeni

Çözüldü✓ F/P Oyuncu Kulaklığı Önerisi

JolTuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tuna
Merhaba arkadaşlar bu zamana kadar hoparlör kullandım artık oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum bütçem tam olarak belli değil fakat aklımdaki kulaklıklar şöyle:
  • Corsair HS60 Haptic (Titreşim özelliği var)
  • Corsair HS50 Pro Stereo
  • Steelseries Arctis 3
  • Steelseries Arctis Nova 1
  • Razer Blackshark V2 X
Anakartım B450M S2H V2, ses kartı çok iyi değil. Üstte sıraladığım kulaklıklardan hangisini almamı önerirsiniz? Bunlar haricinde bu bütçelerde almamı önerdiğiniz güzel bir kulaklık varsa önerilerinizi beklerim. Kulaklığı oyun, dizi-film, müzik için alıyorum. Özellikle mikrofonu benim için çok önemli çünkü mikrofonla ayriyeten GTA RP yapmayı düşünüyorum ve sesin karşıya net gitmesi önemli.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim, bu konunun benim gibi kulaklık alacak arkadaşlar için de aydınlatıcı bilgiler içermesi dileğiyle <3

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan

JolTuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@MuratTheFounderOfGariban hocamın başka bir önerisiyle Corsair HS60 Haptic aldım. İnanılmaz keyifli bir kulaklık. Titreşim motorları bambaşka bir deneyim sunuyor. Şarkı-edit vs. dinlerken tüylerim diken diken oluyor. Cevap verdiği için @SneeX 'e de teşekkür ederim <3

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
@MuratTheFounderOfGariban hocamın başka bir önerisiyle Corsair HS60 Haptic aldım. İnanılmaz keyifli bir kulaklık. Titreşim motorları bambaşka bir deneyim sunuyor. Şarkı-edit vs. dinlerken tüylerim diken diken oluyor. Cevap verdiği için @SneeX 'e de teşekkür ederim <3
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullan

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,757
İsim
Murat Orhan
Kanka oncelikle merhaba banada bi kulaklik onerirmisin butce 4k ile 8k arasında genellikle fps oyunları oynuyorum
O kadar yüksek bütçede çok bilgim yok ne onersem yalan olur valla

• Beğen
Reaksiyonlar: ramo
Top Bottom