Neler Yeni

Çözüldü✓ F/P Oyuncu Sandalyesi Arıyorum Yardım!!!

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
Bütçe
3250
Arkadaşlar bütçem 3000 3500tl. Xdrive vs cok pahalı ve bakarken bie kaç marka gördüm Türksit vs diye. Bu bütçeye uygun, oyun oynarken ve ders çalışırken kullanabileceğim ürünlerin linklerini veya isim olarak atar mısınız. Birebir kullananlar varsa özellikle sizden yardım istiyorum canlar.

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Yunus Kocabay
O fiyata oyuncu koltuğu bulamazsın. Ofis koltuğu bakacak olursan seduna thunder pro alabilirsin. Bütçeni artırırsan hawk fab

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O fiyata oyuncu koltuğu bulamazsın. Ofis koltuğu bakacak olursan seduna thunder pro alabilirsin. Bütçeni artırırsan hawk kr
Kral oyuncu koltuğu olaraj aşırı kaliteli bir şey dememiştim. Farklı markaların hepsiburadada Koçtaşta falan bu isim altında satılanları var o yüzden sormuştum. Seduna Thunder kullandınız mı? Yeterli olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

O fiyata oyuncu koltuğu bulamazsın. Ofis koltuğu bakacak olursan seduna thunder pro alabilirsin. Bütçeni artırırsan hawk fab
Seduna dediğinize baktım, 4100 küsür tlden başlıyorlar. Bütçemi belirtmiştim acaba daha uyguna satılan bir yer vardı da ben mi göremedim.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Kral oyuncu koltuğu olaraj aşırı kaliteli bir şey dememiştim. Farklı markaların hepsiburadada Koçtaşta falan bu isim altında satılanları var o yüzden sormuştum. Seduna Thunder kullandınız mı? Yeterli olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seduna dediğinize baktım, 4100 küsür tlden başlıyorlar. Bütçemi belirtmiştim acaba daha uyguna satılan bir yer vardı da ben mi göremedim.
arada internete öylesine de bakılması lazım, bu ay başında hawk 3750 tl di indirimdeydi bende de hawk var çok rahat diğerlerini kullanmadığım için bilmiyorum. belki kampanya gelir ama ne zaman

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arada internete öylesine de bakılması lazım, bu ay başında hawk 3750 tl di indirimdeydi bende de hawk var çok rahat diğerlerini kullanmadığım için bilmiyorum. belki kampanya gelir ama ne zaman
Hocam şuanda da indirimde gözüküyor ve 5800tl, akşam onu alacağım. Bütçeyi artırabildim.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Hocam şuanda da indirimde gözüküyor ve 5800tl, akşam onu alacağım. Bütçeyi artırabildim.
taksit olan yerler de satabiliyor hepsiburada gibi taksitle alabirsin belki bedavaya gelir enflasyonla

Ben bir klavyeyim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Ryzen
Yalan söylemeyin ne 3750 tl si ben en ucuz 6.200 gördüm?

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
873
İsim
Arda doğan
Arkadaşlar bütçem 3000 3500tl. Xdrive vs cok pahalı ve bakarken bie kaç marka gördüm Türksit vs diye. Bu bütçeye uygun, oyun oynarken ve ders çalışırken kullanabileceğim ürünlerin linklerini veya isim olarak atar mısınız. Birebir kullananlar varsa özellikle sizden yardım istiyorum canlar.
Rahatından bi ofis koltuğu al geç

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Yalan söylemeyin ne 3750 tl si ben en ucuz 6.200 gördüm?
ne yalanı birader. sen görmedin diye biz yalancı mı oluyoruz ? hatta hawkın kendi sistesindeydi bi yayıncının yayınından dolayı stok açmışlardı stok sayısını bilmiyorum ama

Top Bottom