Neler Yeni

Fantech Gamepad alınır mı?

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Talha Özer

Açıkcası bu siteyi de ürünün markasını da bilmiyorum fakat rekabetçi ürünler satan bir firma olduğunu duydum. Ürün güzel duruyor özellikle ultra hassas olması ve ölü bölge olmaması dikkatimi çekti. Bu segmentte de uygun duruyor. Kullanan var mı? Bu siteyi veya bu markayı bilen var mı? Başka önerilere de açığım. Teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
mehmet
kaliteli marka fakat bu oyun kolunu hiç görmedim bişe diyemem

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
Xbox şematiği olduğu için güzel konforludur ve internette kötü diyen olmadığı için bence alınır wraith sitesi ise güvenilirdir SWAR50 koduyla da kuponlu indirimle alabilirsin hayırlı olsun

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Talha Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Kaan P
Steam
Dualsense şematiği olsaydı hiç düşünmezdim de... Sizce alışabilir mi bu şematiğe
Kullananlar dualsenseden daha konforlu diyorlar tabi ben kullanmadım ps4 dualsenseden devam ediyorum

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Talha Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullananlar dualsenseden daha konforlu diyorlar tabi ben kullanmadım ps4 dualsenseden devam ediyorum
Anladım teşekkür ederim. Aslında bende ps4 dualshock alacaktım da orijinali bulamadım. Ps5 dualsensine de o parayı vermek istemedim. Tekrardan sağol

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Kaan P
Steam
Anladım teşekkür ederim. Aslında bende ps4 dualshock alacaktım da orijinali bulamadım. Ps5 dualsensine de o parayı vermek istemedim. Tekrardan sağol
Ps4 dualshock alınmasını önermem çünkü micro usb kablo ile şarj oluyor bu devirde type c olmak zorunda iphonelar bile buna geçti bende almak zorunda olsam yeni nesil dualshock veya bunun gibi marka bir kol alırdım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,376
Üyeler
145,604
Son üye
mosotuqiet
Top Bottom