Neler Yeni

Çözüldü✓ Fare ve Klavye Önerisi (CS:GO)

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Yılmaz
F/P fare ve klavye önerilerinizi bekliyorum.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,729
İsim
Oğuz
Bütçe ?

Ulaş_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ulaş Eren
Hocam mouse konusunda her zaman kablolu tarafında bulunmuşumdur ama düşük hassasiyet oyuncusuysanız kablosuz almanızı öneririm.
Ben oynarken bazen o kadar çok elime dolaşıyor ki kriz geçirtiyor ara sıra.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
bütçe

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar, kusura bakmayın hemen cevap veremedim. Bütçe kısıtlı, o yüzden önceliğim fare. Klavyeyi sonra da hallederim. Fare içinde öyle ahım şahım bir bütçem yok. 300 küsür liraya Steelseries Rival 3 alacaktım, vazgeçmiştim. Şimdi 600-700 lira bandında... Yani en kötü ihtimal bu fareyi (Steelseries Rival 3) alacağım. Daha iyi olduğunu düşündüğünüz, f/p tavsiyelerinizi bu fiyat çercevesinde bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeni bilmiyorum ama peşinen söyleyeyim
CS'de hardcore bir oyuncuysan/olacaksan şimdiden kesinlikle Zowie al
Klavye olarak Razer, Logitech, HyperX, iyidir
Evet kesinlikle öyle. E-spor da takip eden birisi olarak Zowie'yi almayı çok isterim ama şu anlık f/p ürünler ile idare etmem gerek yoksa istediğim fare:

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,899
İsim
İsim İSİMOĞLU
Bütçeni bilmiyorum ama peşinen söyleyeyim
CS'de hardcore bir oyuncuysan/olacaksan şimdiden kesinlikle Zowie al
Klavye olarak Razer, Logitech, HyperX, iyidir
Zowie mouse un bir numarası kalmadı. Tüm e-sporcular zowie kullanıyor diye en iyisi o sanılıyor ama onlar şekline alıştıkları için kullanıyorlar. Arkadaşın almasına gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zowie mouse un bir numarası kalmadı. Tüm e-sporcular zowie kullanıyor diye en iyisi o sanılıyor ama onlar şekline alıştıkları için kullanıyorlar. Arkadaşın almasına gerek yok.
Tam olarak öyle demeyelim ama söylediğin gibi diğer markalarda bu konuda e-sporcuları daha fazla tatmin etmeye başladılar, haklısın. Mesela Logitech G Pro... Üst segmentte gözüm yok hocam, bildiğiniz f/p, sensörü kaliteli, malzemesi kaliteli fare öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Ben de şu an sadece Steelseries Rival 3 var, alternatiflerine bakıyorum sonra pişman olmamak için.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,899
İsim
İsim İSİMOĞLU
Tam olarak öyle demeyelim ama söylediğin gibi diğer markalarda bu konuda e-sporcuları daha fazla tatmin etmeye başladılar, haklısın. Mesela Logitech G Pro... Üst segmentte gözüm yok hocam, bildiğiniz f/p, sensörü kaliteli, malzemesi kaliteli fare öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Ben de şu an sadece Steelseries Rival 3 var, alternatiflerine bakıyorum sonra pişman olmamak için.
Bütçe vermediğin için direk en fp sini atıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Yılmaz
Teşekkürler ama kablolu tercihimdir. Bir de bu tarz ürünler nedense bana hiç güven vermiyor. Bilindik markaları tercih ederim ama f/p olarak baya iyi görünüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler ama kablolu tercihimdir. Bir de bu tarz ürünler nedense bana hiç güven vermiyor. Bilindik markaları tercih ederim ama f/p olarak baya iyi görünüyor.
Bütçe maks attığınız ürünün fiyatı kadar 700-800, o da fiyatları verdiğime değecek bir ürün olmalı yoksa daha aşağısı olursa daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Yılmaz
Screenshot_1.png

Rival 3 alacaktım ama bu set bayadır ilgimi çekiyordu, 1500 lira iken param yoktu alamamıştım. 1650 de yine de iyi geldi ve Razer Battle Bundle ürününü aldım. Faresi de kağıt üstünde Rival'den daha iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,379
Üyeler
141,286
Son üye
Salam444
Top Bottom