Neler Yeni

Yardım FARKLI bir altyapıyla Türknet'e bağlanılabilir mi?

mellSh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Şahin
Merhaba arkadaşlar evimizde altyapı yok. Türk Telekoma başvuracaktık ama onun gelmesi bayağı uzun sürüyormuş sanırsam. Bazı baktığım forumlarda gelmesi 6ay - 1 yıl diye görmüştüm. Sorum şu internetten altyapı kuran fullnet diye bir firmaylar karşılaştım. Altyapıyı onlara kurdurup bu altyapı ile türknet vb. kullanabilir miyiz yoksa türknet için illa ki TürkTelekom altyapısı mı gerekiyor? Birde altyapı için TürkTelekom a başvursak en hızlı sonucu nasıl alabiliriz?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,606
İsim
Batuhan
Altyapı Türktelekom Olsa Bile Türknet Kullanabilirsin Bir Sorun Teşkil Etmez .

Ayrıca Tahütsüz Olması Daha İyi .

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
ismail
Bu ekonomide taahhütsüz internetle kendi ayağınıza sıkarsınız :(

jımalya

80+ Bronze
alt yapi yapan firma ilk kez senden duydum guvenilirmi ve ne kadar istiyorlar ucuz birsey degildir

mellSh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alt yapi yapan firma ilk kez senden duydum guvenilirmi ve ne kadar istiyorlar ucuz birsey degildir
Çok bilindik bir firma değil ama ortalama olduğunu duymuştum. Ben zaten sadece altyapıyı bu firmaya yaptırmayı düşünüyordum ama soruma cevap alamadım. Şimdi bu firma bize altyapı kursa bu altyapıyı türknet kullanabilir mi?

jımalya

80+ Bronze
Çok bilindik bir firma değil ama ortalama olduğunu duymuştum. Ben zaten sadece altyapıyı bu firmaya yaptırmayı düşünüyordum ama soruma cevap alamadım. Şimdi bu firma bize altyapı kursa bu altyapıyı türknet kullanabilir mi?
cevabi olan bir soru degil herhalde simdilik boyle bir olayin olduguni yeni ogrendim

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Türknet Telekom altyapı'dan ve kendi Gigafiber altyapıdan hizmet veriyor. Farklı altyapıdan vermiyor. Misal Superonline, Kablonet gibi.
Güldürennet'ten altyapı sorgu yapın.

Top Bottom