Neler Yeni

Farklı-kafa dağıtmalık oyun önerisi

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Tek başına sarar mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

High on life ımı kastettin?

190 TL ymiş güzele benziyor bence ama değmez
Tabii ki sarar. 400 saat oyun sürem var sürekli tek oynadım. Ayrıca 22 TL bir şey değil.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,631
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Oyunun kategorisi önemli değil sadece bilindik oyunların yani battlefield witcher rdr gta valo cs gibi bilindik oyunların dışında farklı bir oyun önerir misiniz?
Crypto Miner Tycoon Simulator kripto ve tycoon ikilisi birarada oyunu biraz çözdünüzmü güzel oyun bence bende çözmeye çalışıyorum

Hocam ben payday2 yi bıraktım belirli bi saatten sonra sıktı nasıl o kadar oynayabildiniz banada açıklarmısınız (dostane bi şekilde soruyorum)

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Crypto Miner Tycoon Simulator kripto ve tycoon ikilisi birarada oyunu biraz çözdünüzmü güzel oyun bence bende çözmeye çalışıyorum

Hocam ben payday2 yi bıraktım belirli bi saatten sonra sıktı nasıl o kadar oynayabildiniz banada açıklarmısınız (dostane bi şekilde soruyorum)
Oyunda stealth görevleri tek başına yapması zor bunun için Stealth Assasin mod var. Güvenlikleri farkedilmeden öldürdüğünüzde pager yapmıyorsunuz. Bu oyundan sıkılmayı bir nebze engelliyor. Çantaları tek tek taşımak aşırı uğraştırıcı ve sıkıcı bunun için de Carry Stacker modu var. Bu mod ise sırtınızda sınırsız çanta taşımanıza yarıyor. Bu belirttiğim 2 unsur oyunu daha kolay şekilde oynamanıza sebep oluyor. DLC paketlerini de mutlaka alın derim. Oyun son zamanlarda çok güncelleme alıyor. Yeni silahlar, özellikler, haritalar vb. bir sürü şey eklendi. Ek olarak skill setlerinizi kafanıza göre dizerseniz oyundan zevk alamazsınız. YouTube üzerinden Payday 2 Dodge Build, Stealth Build, Sniper Build gibi aramalar yaparak bir sürü güzel skill setleri görebilirsiniz. Oyunda level sınırını aşmak da çok uzun sürüyor. Her 100 levelde 1 infamy puanı alıyorsunuz ve paranız vb. sıfırlanıyor. Her infamy puanıyla da infamy marketinden maskeler, ekstra XP gibi şeyler de alabiliyorsunuz. Mod kuracaksanız Hud Modu da kurmanızı tavsiye ederim. Oyunda olan her şeyi görüyorsunuz. Drill kaç saniye kaldığını, rehine, polis, sniper, buldozer, anahtar, levye, gage paketlerinin kaç tane olduğunu görebiliyorsunuz.

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,528