Neler Yeni

FC 24 AÇILMIYOR SORUNU ÇÖZÜMÜ

emre47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
emre ütülü
Merhaba,

Son zamanlarda karşılaştığım FC 24 başlatma sorununu çözme sürecimi paylaşmak istiyorum. Bu sorun, çevremde birçok kişide de yaşanmış ve henüz çözümü bulunamamış. Ancak, şans eseri ben çözüm yolunu keşfettim. Sorunun kaynağının internet bağlantısından geldiğini fark ettim. Bir gün internetim olmadığında, telefonumun internetiyle deneyerek bu durumu anladım. Şu anda OpenDNS kullanarak giriş yapıyorum ve sorun yaşamıyorum.

Bu arada, TURKNET kullanıyorum. Eğer farklı sağlayıcılarda da bu sorunu yaşayanlar varsa, lütfen benimle paylaşsınlar. Acaba sadece TURKNET müşterileri mi bu sorunu yaşıyor?

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    120 KB · Hit: 25

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Superonline kullanıyorum aynı sorun var

Aliemin84

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ali Emin
Merhaba,

Son zamanlarda karşılaştığım FC 24 başlatma sorununu çözme sürecimi paylaşmak istiyorum. Bu sorun, çevremde birçok kişide de yaşanmış ve henüz çözümü bulunamamış. Ancak, şans eseri ben çözüm yolunu keşfettim. Sorunun kaynağının internet bağlantısından geldiğini fark ettim. Bir gün internetim olmadığında, telefonumun internetiyle deneyerek bu durumu anladım. Şu anda OpenDNS kullanarak giriş yapıyorum ve sorun yaşamıyorum.

Bu arada, TURKNET kullanıyorum. Eğer farklı sağlayıcılarda da bu sorunu yaşayanlar varsa, lütfen benimle paylaşsınlar. Acaba sadece TURKNET müşterileri mi bu sorunu yaşıyor?
Open dns nedir acaba aciklar misiniz baglantiyi nasil yapiyorsunuz. Eger sorun internettense Türk Telekomdan dolayi bende yasiyorum.

emre47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
emre ütülü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle yapılıyor ben şuan 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullanıyorum.

Top Bottom