Neler Yeni

Fiat Marea 1.6 Nasıl arabadır alınır mı ?

falcon10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
göktuğ göçer
abim daha yeni ehliyet aldığı için hem pratik yapması hemde tecrübe edinmesi için 2004 model fiat marea almayı düşünüyoruz fiyat bize uygun geldi neredeyse tofaş parası araba hakkında bilgisi olan arkadaşlar sizce nasıl arabadır ilanı yok bizim mahalleden tanıdık birinden alıcaz özellikleri yazıyorum
2004 model 1.6 benzin+lpg
280000 bin km
beyaz renk
sağ arka kapısı değişmiş boyalı
onun dışında sadece tamponlarda boya var
kozmatik olarak idare eder
gidisi olarak güzel ses filan yok

fiyat 89 bin tl

genel itibariyle marea araçlar nasıldır dediğim özellikler ve fiyatta alınır mı? teşekkür ederim

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
8 sene marea kullandık babamın aracıydı. Belki bir bag kurdugumuzdandı bilmiyorum ama guzel araba bence.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Fiyat, günümüz şartlarına göre iyi. Ama km çok yüksek. Yeni ehliyet aldıysa daha küçük bir model baksın. Park ederken kolaylık olur.

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
abim daha yeni ehliyet aldığı için hem pratik yapması hemde tecrübe edinmesi için 2004 model fiat marea almayı düşünüyoruz fiyat bize uygun geldi neredeyse tofaş parası araba hakkında bilgisi olan arkadaşlar sizce nasıl arabadır ilanı yok bizim mahalleden tanıdık birinden alıcaz özellikleri yazıyorum
280000 bin km
beyaz renk

fiyat 89 bin TL

genel itibariyle marea araçlar nasıldır dediğim özellikler ve fiyatta alınır mı? teşekkür ederim
Dostum her aracın kendine has tarzı ve özelliği var. Fiat arabası parçası diğer araçlara göre daha makuldür. Aracın motoru ve yürüyeni iyiyse kasasında çok büyük kazası yoksa alınır. O fiyatlara zaten doğru düzgün araçta yok. Ekspertize sokun aracı ve hem plakadan hem de şaseden hasar kaydı sorgulaması mutlaka yapın. Ağır hasar kayıtlı değilse hayırlı olsun. O fiyat bandındaki çoğu araca göre daha oturaklı ve konforlu araçtır.

falcon10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
göktuğ göçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat, günümüz şartlarına göre iyi. Ama km çok yüksek. Yeni ehliyet aldıysa daha küçük bir model baksın. Park ederken kolaylık olur.
park konusunda pek sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum alışır zamanla fiyatı uygun olduğu için almak istedik kilometre yüksek ama yürüyeninde sıkıntı yok

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İlk önce ekspertize götürün. Fiyst ilanlata göre baya baya uygun
Sanırım slx motor var üstünde. Mpi motorlarla aynı motor (tempra motoru)
Pek sorunlu arabalar değildir ama piyasaları çok hızlı değil. Parça , yakıt konusunda üzmez

falcon10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
göktuğ göçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8 sene marea kullandık babamın aracıydı. Belki bir bag kurdugumuzdandı bilmiyorum ama guzel araba bence.
bizde marea kulanan birkaç kişiyle konuştuk parasına göre konforlu araba dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek sorunlu arabalar değildir ama piyasaları çok hızlı değil. Parça , yakıt konusunda üzmez
biz anladığımız kadarıyla kaput bagaj kapı şase podye vidalarına baktık boya atması yoktu yanı anahtar girmemiş fitillerin altında çürük vs de yoktu ama ekspertize sokucaz

bi tek km den korktum 281 binde yürüyüşü güzel ses gelmiyor motordan vites geçişleride sorunsuz. bu arabalar kaç km dayanır

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
280000 bin km
beyaz renk

fiyat 89 bin TL

Üzmez güzel arabadır

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Expert ve ustaya gosterirseniz bir sıkıntı çıkmaz ise alinir tabikide temizloğe bağlı.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bizde marea kulanan birkaç kişiyle konuştuk parasına göre konforlu araba dediler

biz anladığımız kadarıyla kaput bagaj kapı şase podye vidalarına baktık boya atması yoktu yanı anahtar girmemiş fitillerin altında çürük vs de yoktu ama ekspertize sokucaz

bi tek km den korktum 281 binde yürüyüşü güzel ses gelmiyor motordan vites geçişleride sorunsuz. bu arabalar kaç km dayanır
Hocam araba 18 yaşında yani kilometre çok aşırı da yüksek değil.
Eğer alırsanız yağ yakıyor mu diye baktırın. Çalışması , gidişi güzelse kilometreye pek takılmayın bence

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot

kaç km dayanır tamamen kullanıcılarıyla alakalı. skoda favorit var adam 1 milyon km yi devirmiş düşün yani :) hor kullanılan araba var 100 bin km de ama araba haşat olmuş. 500 bin km bmw var temiz kullanılmış hala kılçık gibi

falcon10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
göktuğ göçer
kaç km dayanır tamamen kullanıcılarıyla alakalı. skoda favorit var adam 1 milyon km yi devirmiş düşün yani :) hor kullanılan araba var 100 bin km de ama araba haşat olmuş. 500 bin km bmw var temiz kullanılmış hala kılçık gibi
Hocam araba 18 yaşında yani kilometre çok aşırı da yüksek değil.
Eğer alırsanız yağ yakıyor mu diye baktırın. Çalışması , gidişi güzelse kilometreye pek takılmayın bence
Expert ve ustaya gosterirseniz bir sıkıntı çıkmaz ise alinir tabikide temizloğe bağlı.
Üzmez güzel arabadır
Arkadaşlar sabah aldık arabayı cevap yazan herkese teşekkür ederim

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Top Bottom