Neler Yeni

Yardım Fiber kablo çekmek yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
abdulkadir doğan
İyi akşamlar binaya yeni Türk Telekom fiber geldi. Türknet üzerinden fibere geçmeye başvurdum. Bugün gelen ekip daireye fiber kablo çekilmesi gerektiğini söyledi ve kablo bırakıp gitti. Ekip kabloyu daire boşluğundan yada eski bakır kablonun olduğu duvar içinden döşetin dedi . Sizce daire boşluğundan mı bakır kablonun yerine mi yapmalıyım.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
İyi akşamlar binaya yeni Türk Telekom fiber geldi. Türknet üzerinden fibere geçmeye başvurdum. Bugün gelen ekip daireye fiber kablo çekilmesi gerektiğini söyledi ve kablo bırakıp gitti. Ekip kabloyu daire boşluğundan yada eski bakır kablonun olduğu duvar içinden döşetin dedi . Sizce daire boşluğundan mı bakır kablonun yerine mi yapmalıyım.

Bakır kablo yerine yaptır tabikide estetik açsınından önemli.
Fakat yapacak olan kişinin işini iyi bilmesi gerek, yaptırmadan önce adamla anlaş eğer kablo zarar görürse yenilemesi senden vs diye.

Çünkü fiber kablo çok kırılgan ve eski kablonun boruları ne durumda kimse bilemez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
abdulkadir doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bakır kablo yerine yaptır tabikide estetik açsınından önemli.
Fakat yapacak olan kişinin işini iyi bilmesi gerek, yaptırmadan önce adamla anlaş eğer kablo zarar görürse yenilemesi senden vs diye.

Çünkü fiber kablo çok kırılgan ve eski kablonun boruları ne durumda kimse bilemez.
Telekom ekibi istediğin kadar kullanabilirsin dedi garip anlamadım. birine sordum 500 tl dedi çekmeye, fiyat nasıl sence

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Telekom ekibi istediğin kadar kullanabilirsin dedi garip anlamadım. birine sordum 500 TL dedi çekmeye, fiyat nasıl sence

Kablo çok ise problem değil ama sen dediğim gibi yapcak adam ile anlaş kablo kırılırsa busefer tekrar para verme.

500 çok demiş ama başka birisi yoksa ve işini biliyorsa yaptır.

Top Bottom