Neler Yeni

Fiber Kablo Kim Çekiyor

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
Selam arkadaşlar fiber alt yapım bugün aktif oldu. Şöyle bir sorum olacak dairelere kadar fiber kablo çekimi yapılmadı türknet kullanıcısıyım fiber geçiş işleminde türk telekom ekipleri daireye kadar fiber çekiyorlar mı? Bina eski olduğu için kutuyu takan abiye sorduğumda doğalgaz borularından getirirler daire demişti.
knkm bazen kednileri çekiyor kıl kabloları bazen de kabloyu verip elektirikçi çağırın dolaptan daireye çeksin

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
delme işlemi yapılır doğalgaz borusu kenarından çekilir sahada çalışmıştım ondan söylüyorum aşırı zor bir binaysa ön cepheden kabloyu sallandırarak yapılabilir bir sorun yaşamazsın fakat binadaki tilt kanser herifler sadece kablo gözüktüğü için şikayet edebilir uç çakılır kablo getirilir ölçü alınır farklı yere alıcam biraz daha bırakır mısın diyebilirsin çalışan elemanın çalışma stiline bağlı olarak kablo payı bırakır kablonun uç kırılma sıkıntısı var cam oldugu için ucu çok hassas kırılırsa kesip baştan uç yapılıyor kablo kalmazsa arıza ekibi gelir firmaya da bu ekip maliyetli olduğu için çağırma taraftarı olunmuyor pek bu süreç boyunca da internetsiz beklersiniz vadedilen hızı alamazsanız 1 2 gün içerisinde telefon üstünden irtibata geçin sıkıntı falan yoksa panel ayarı yapıyorlar download upload yükseliyor :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana türknetten tekiz iletişim geldi doğalgaz borusunun dibindeki alçıyı delip çektiler istediğim yere kadar
ben gelmiş olabilirim :D 18 yaşlarında bi çocuk gördüysen birinin(yaşı biraz büyük 23+) yanında o benimdir yüksek ihtimalle

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Ersin
delme işlemi yapılır doğalgaz borusu kenarından çekilir sahada çalışmıştım ondan söylüyorum aşırı zor bir binaysa ön cepheden kabloyu sallandırarak yapılabilir bir sorun yaşamazsın fakat binadaki tilt kanser herifler sadece kablo gözüktüğü için şikayet edebilir uç çakılır kablo getirilir ölçü alınır farklı yere alıcam biraz daha bırakır mısın diyebilirsin çalışan elemanın çalışma stiline bağlı olarak kablo payı bırakır kablonun uç kırılma sıkıntısı var cam oldugu için ucu çok hassas kırılırsa kesip baştan uç yapılıyor kablo kalmazsa arıza ekibi gelir firmaya da bu ekip maliyetli olduğu için çağırma taraftarı olunmuyor pek bu süreç boyunca da internetsiz beklersiniz vadedilen hızı alamazsanız 1 2 gün içerisinde telefon üstünden irtibata geçin sıkıntı falan yoksa panel ayarı yapıyorlar download upload yükseliyor :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben gelmiş olabilirim :D 18 yaşlarında bi çocuk gördüysen birinin(yaşı biraz büyük 23+) yanında o benimdir yüksek ihtimalle
Merhabalar Hocam bina dedeme ait olduğu için kimse bişey diyemez o yüzden bütün işlemleri türk telekem ekipler gerçekleştiriyor o zaman?

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,149
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Modemin arkasını taratıp sisteme yükleyen sendin evet :D

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/