Neler Yeni

Yardım Fiber modem değiştirme (keenetic extra dsl)

Dromomani

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet Yasin
Bütçe
500
Merhabalar 2 gün önce adsl den fibere geçiş yaptım türk telekomun verdiği modem yerine elimde olan keenetic extra dsl kullanmak istedim gerekli ayarları yaptım fakat modemde arada bir internet kesilip yeniden geliyor otamatik ip den dolayı ip adresi değiştiriyor sanırım bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

modemin üzerindeki internet ışığı sönüp geri yanıyor interneti kullanmaya devam edebiliyorum. Sitesine girdiğimde internet bağlantısı kesilmiş yazıyor. sonra yeniden geliyor.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Merhabalar 2 gün önce adsl den fibere geçiş yaptım türk telekomun verdiği modem yerine elimde olan keenetic extra dsl kullanmak istedim gerekli ayarları yaptım fakat modemde arada bir internet kesilip yeniden geliyor otamatik ip den dolayı ip adresi değiştiriyor sanırım bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

modemin üzerindeki internet ışığı sönüp geri yanıyor interneti kullanmaya devam edebiliyorum. Sitesine girdiğimde internet bağlantısı kesilmiş yazıyor. sonra yeniden geliyor.
yeni modemde mi oluyor sadece bu ?
Müşteri hizmetlerini arayarak sormayı denedin mi ?
Modemi fabrika ayarlarına çevirip dener misin en son çare olarak ?

Dromomani

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yeni modemde mi oluyor sadece bu ?
Müşteri hizmetlerini arayarak sormayı denedin mi ?
Modemi fabrika ayarlarına çevirip dener misin en son çare olarak ?
modemi sıfırdan fabrika ayarlarına döndürüp kurulum yaptım. modemde üzerindeki internet ışığı sönüyor ve internet gitmiş gibi gözüküyor 192.168.1.1 e girdiğimde internet yok diyor ama interneti kullanabiliyorum. türk telekomun verdiği modemde sitelere geç giriyordu o yüzden keenetic e geçtim. müşteri hizmetlerini aramadım son çare arayacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,999
Üyeler
153,641
Son üye
kermenkele
Top Bottom