Neler Yeni

Fifa 23 ile ilgili kasma donma sorunlarım düzeldi.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Birde bu sistem evlilik planı olmayan bekar adam sistemi eğer evlilik gibi bir planım olsa bu sistem benim için anca hayal olurdu bende evliliğin değil hayallerimin peşinde koşmaya karar verdim zaten doğru düzgün kızda yok aileleri desen adamı çıldırtacak kadar bi ton şey istiyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fifa 23 ümü denedin bende neden kasıyordu Steam dede çoğu kişide kasıyormuş
aynen

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Arkadaşlar Fifa 23ü iade ettim hala dönüş yapılmadı ne kadar sürüyor bu iade süreci birde bana sorunsuz oynanışı güzel Fifa yada Pes serisi önerir misiniz ben biraz uzak kaldım yeni serilere eski PC kötü olduğu için

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Arkadaşlar oyun 4K da ultra ayarlarda ekran kartı 76 dereceyi görüyor GOW da bu şekilde oluyor ama Fifa 4K da FPS limiti yokken oyundan ses kesilip cızırtı sesi geliyor, 60 FPS ye çektim aynı şekilde düzelmedi sonra 30 FPS çektim cızırtı kesildi ses geldi sebebi ne olabilir driverlar güncel, windows güncel. 2K da herhangi bir problem olmuyor, oyunu ilk indirdiğimde ki gibi büyük kasma ve donmalar yok arada ses gider gibi oluyor oda saliselik oluyor https://i.hizliresim.com/5ehwwo8.png 4K da işlemci sıcaklıklar CPU 58 GPU 75, 2K da CPU 54 GPU 66

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Arkadaşlar sürekli mavi ekran yiyordum PC ye tekrar format attırdım BIOS um güncel değilmiş BIOS güncellendi şuanda bütün her şeyim güncel. Oyunu steamden hiç durdurmadan indirdim başta Steam den açtım oyun açılmadı sonra EA den açmayı denedim yine açılmadı en PC yi yeniden başlatıp denedim ve açılmadı son olarak Steam de ki Fifa klasöründe ki Easy Anti Cheat i kaldırıp yükledim EA den tekrar giriş yaptım oyun açıldı. Önceden gol attıktan sonra izleme sahnelerinde kasma ve ses problemleri oluyordu şimdi olmuyor 4K 60 FPS orta ayarlarda oynuyorum ekran kartı 77 dereceyi gördü bu ayarlarda görüntü herhangi bir kötüleşme olmadığı için bu şekilde devam edeceğim yalnız oyunda çimlerde titreme ve dalgalanma var yakın sahnelerde onun dışında başka bir problem görmedim. Oynanış olarak ben sevdim oyunu güzel olmuş yarı pro da yapay zeka kalecisi bana pas atıyor :D ama kurtarışları iyi yapay zekanın fazla iyi olmaması da iyi açıkcası fazla iyi olunca kanser oluyor insan

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
burak karadağ
Arkadaşlar sürekli mavi ekran yiyordum PC ye tekrar format attırdım BIOS um güncel değilmiş BIOS güncellendi şuanda bütün her şeyim güncel. Oyunu steamden hiç durdurmadan indirdim başta Steam den açtım oyun açılmadı sonra EA den açmayı denedim yine açılmadı en PC yi yeniden başlatıp denedim ve açılmadı son olarak Steam de ki Fifa klasöründe ki Easy Anti Cheat i kaldırıp yükledim EA den tekrar giriş yaptım oyun açıldı. Önceden gol attıktan sonra izleme sahnelerinde kasma ve ses problemleri oluyordu şimdi olmuyor 4K 60 FPS orta ayarlarda oynuyorum ekran kartı 77 dereceyi gördü bu ayarlarda görüntü herhangi bir kötüleşme olmadığı için bu şekilde devam edeceğim yalnız oyunda çimlerde titreme ve dalgalanma var yakın sahnelerde onun dışında başka bir problem görmedim. Oynanış olarak ben sevdim oyunu güzel olmuş yarı pro da yapay zeka kalecisi bana pas atıyor :D ama kurtarışları iyi yapay zekanın fazla iyi olmaması da iyi açıkcası fazla iyi olunca kanser oluyor insan
biosumu nasıl güncellerim

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
biosumu nasıl güncellerim
Youtube da videoları var ancak güncellemeden önce bölgende elektirik kesintisi olacak mı bir kontrol et çok riskli bir şey eğer elektirik çok gidiyorsa bilgisayarcıya yaptır anakart servislik olabiliyor BIOS güncellemesi yarım kalırsa o yüzden hiç sevmiyorum BIOS güncellemeyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,781
Üyeler
156,672
Son üye
exilefalcon
Top Bottom