Neler Yeni

Fifa 23 Loyalty Edition 189.99 TL gözüküyor.

akifkln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Akif
Merhabalar. Geçen yıl İlk kez alanlara özel yıllık EA Play almıştım. Bu yıl süresi bitince Xbox Game Pass aldım zira EA Play'i de içerisinde barındırıyor. EA App'de FIFA 23 sayfasına girdiğimde 'Exclusive Offer' başlığı altında 'Loyalty Edition' isimli bir sürümü 189.99 Tl gibi komik bir rakama vereceğini söylüyor. Sizce alınır mı? Alırsam sadece kariyer modunu oynayacağım.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
FİFA 23 oynamak istiyorsanız alın. Gamepass ve EA playde 10 saat sınırı var her zamanki gibi. Daha oyun 4-5 ay boyunca kariyerde oyuncu güncelleme alacağını varsayarsak ben olsam alırdım. 189.99 TL fazla bir para değil. Bunu aldığınız takdirde bir sonraki oyunda da özel tekliften yararlanabileceksiniz çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Yay
FİFA 23 oynamak istiyorsanız alın. Gamepass ve EA playde 10 saat sınırı var her zamanki gibi. Daha oyun 4-5 ay boyunca kariyerde oyuncu güncelleme alacağını varsayarsak ben olsam alırdım. 189.99 TL fazla bir para değil. Bunu aldığınız takdirde bir sonraki oyunda da özel tekliften yararlanabileceksiniz çünkü.
Ama FIFA 22 EA Play dolayısıyla mevcut mesela EA Play aboneliği yenilenmez ise hala oyun sınırsız şekilde oynanabilir kalacak mı? Çünkü şu an Xbox Gamepass'i dahil edersek 30 TL ile EA Play alarak sadece 189 TL gibi bir fiyata FIFA 23 alınabiliyor totalde sadece 220 TL ediyor burada bir absürtlük söz konusu daha yeni biten Noel indirimleri bile bu kadar indirim yapmıyordu.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ama FIFA 22 EA Play dolayısıyla mevcut mesela EA Play aboneliği yenilenmez ise hala oyun sınırsız şekilde oynanabilir kalacak mı? Çünkü şu an Xbox Gamepass'i dahil edersek 30 TL ile EA Play alarak sadece 189 TL gibi bir fiyata FIFA 23 alınabiliyor totalde sadece 220 TL ediyor burada bir absürtlük söz konusu daha yeni biten Noel indirimleri bile bu kadar indirim yapmıyordu.
Anlamadım ne demek istediğinizi. Dediklerinizden sadece bunları çıkarabildim:

FİFA 22'yi EA playden oynuyorsanız ve aboneliğiniz biterse bir daha oynayamazsınız.
FİFA 23'ü EA play varken loyalty indirimi sayesinde alıp, sonra EA play aboneliğinizi sonlandırırsanız bir şey olmaz oyunu almış olduğunuz halde oynayabilirsiniz.

Absürtlük bir olay yok. Eski kullanıcıya özel politika var firmada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Yay
Anlamadım ne demek istediğinizi. Dediklerinizden sadece bunları çıkarabildim:

FİFA 22'yi EA playden oynuyorsanız ve aboneliğiniz biterse bir daha oynayamazsınız.
FİFA 23'ü EA play varken loyalty indirimi sayesinde alıp, sonra EA play aboneliğinizi sonlandırırsanız bir şey olmaz oyunu almış olduğunuz halde oynayabilirsiniz.

Absürtlük bir olay yok. Eski kullanıcıya özel politika var firmada.
Bu versiyon(Loyalty Edition) FIFA 22 sahiplerine özel sadakat indirimi olarak uygulanıyor bu normal hocam. Ama oyuna EA Play aboneliği dolayısıyla erişen biri bu indirimden mantıken faydalanmamalı. Ayrıca ben bir aptallık edip oyunu aldıktan sonra tasdik etmek için bir daha ala tıkladım ekranda zaten bu içeriğe sahipsiniz gibi bir ibare beklerken tekrar para çekti ve buda beni bir daha düşünmeye sevk etti. Destek ekibine yazdım iade istedim bekliyorum şu an. EA Play uygulaması daha yeni olduğundan hatalı olduğunu düşünüyorum ben. Eğer böyle bir indirim EA Play aboneleri dahil olmak üzere söz konusu olacaksa bile Noel indirimlerinden hemen sonra olmaz çünkü bu kalıcı bir indirim. Noel gibi kısıtlı zamana aralığında geniş kapsamlı bir kampanya söz konusu değil. EA FIFA 23 fiyatlarında bir kere daha hata yapmıştı düzeltildi ama alan kullanıcılardan geri alınmadı. Sanırım Hindistan pazarında olmuştu. Açıklamanız doğru sadece anlamadığınızı söylediğiniz için açıklama ihtiyacı hissettim.

Ekler

• resim_2023-01-19_194250346.png
    resim_2023-01-19_194250346.png
    26.6 KB · Hit: 148
Top Bottom