Neler Yeni

FİFİNE A6NEO Alınır Mı?

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Bedirhan Şen
mikrofon satın alıcaktım midex v6 sipariş ettim ama hala kargolanmadı iptal etme şansım ya da iade etme şansım var. Dün fifine a6neo modeli indirime girmiş aliexpresste 1000 tl küsür birşeye denk geliyor ama a6neo modelini internette bulamadım farklı bir model mi bu yoksa sadece ismimi değişik bilen biri yardım edebilir mi. Aldığım mikrofon ile fifine ın linkini bırakıyorum.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Bedirhan Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir tık ucuz geldi bir şey cıkabilir tavsiye etmiyorum ama siz bilirsiniz hocam
diğer midex v6 hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı? bu fiyata başka mikrofon bulamadım çokta para vermek istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bayram indirimi ile 1400 e sipariş etmiştim

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
sss sss
diğer midex v6 hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı? bu fiyata başka mikrofon bulamadım çokta para vermek istemiyorum

bayram indirimi ile 1400 e sipariş etmiştim
mikrofon ne için lazımdı ona gore onerebilirim

mikrofon ne için lazımdı ona gore onerebilirim
ve butcen

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Bedirhan Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hem normal discord kullanımı için hemde arada kayıt almak için şuan elimde bm 800 le power var ama hem sesi az alıyor hemde dipses oluyor. bütce 1.500 civarı

@Suprağ

Nisanur

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Nisa
Alınır. Bugün bir arkadaşım için vergi dahil 1250₺'ye sipariş verdik. Satıcı Cutesliving Store yani Aliexpress tarafından onaylı satıcı. Hiçbir sorun yaşamazsınız.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,631
İsim
Emre
Discord
necromancerr
mikrofon satın alıcaktım midex v6 sipariş ettim ama hala kargolanmadı iptal etme şansım ya da iade etme şansım var. Dün fifine a6neo modeli indirime girmiş aliexpresste 1000 tl küsür birşeye denk geliyor ama a6neo modelini internette bulamadım farklı bir model mi bu yoksa sadece ismimi değişik bilen biri yardım edebilir mi. Aldığım mikrofon ile fifine ın linkini bırakıyorum.
Fifine A6 Neo alınır diğer A6 modellerinden tek farkı standı tabi aliexpressten alıp almamak size kalmış durum.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Bedirhan Şen
Fifine A6 Neo alınır diğer A6 modellerinden tek farkı standı tabi aliexpressten alıp almamak size kalmış durum.
standım var a6 modeli ile bi fark yok ise almayı düşünüyorum

midex v6 yı param çok yok diye almıştım fifine istiyordum 2.5k tr de aynı model ise sipariş verebilirim

alanlarda yorum atmış sıkıntılı bir yorum görmedim alıyorum ozaman

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,631
İsim
Emre
Discord
necromancerr
standım var a6 modeli ile bi fark yok ise almayı düşünüyorum

midex v6 yı param çok yok diye almıştım fifine istiyordum 2.5k tr de aynı model ise sipariş verebilirim

alanlarda yorum atmış sıkıntılı bir yorum görmedim alıyorum ozaman
Alabilirsiniz hocam hayırlı olsun dediğim gibi sadece standları değişiyor A6,A6Neo falan stand değişince isimde değişiyor

Top Bottom