Neler Yeni

FİFİNE A6NEO Alınır Mı?

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Bedirhan Şen
mikrofon satın alıcaktım midex v6 sipariş ettim ama hala kargolanmadı iptal etme şansım ya da iade etme şansım var. Dün fifine a6neo modeli indirime girmiş aliexpresste 1000 tl küsür birşeye denk geliyor ama a6neo modelini internette bulamadım farklı bir model mi bu yoksa sadece ismimi değişik bilen biri yardım edebilir mi. Aldığım mikrofon ile fifine ın linkini bırakıyorum.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Bedirhan Şen
Evet standları farklı sadece
tamamdır teşekkürler diğer siparişimi iptal edip sipariş edicem bunu yonka müziğide anlamadım önceki siparişimde hiçbir sıkıntı yaşamadım bu siparişimde bayramda sipariş verdim sitede 20-21 haziranda kargoya verilcek yazıyordu bayramda verilen siparişler. kargoya vermediler müşteri hizmetleri açmıyor yüzüme kapatıyor. bugünde kargoya vermediler iptal edicem mecbur bu modeli sipariş edicem teşekkürler

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,631
İsim
Emre
Discord
necromancerr
tamamdır teşekkürler diğer siparişimi iptal edip sipariş edicem bunu yonka müziğide anlamadım önceki siparişimde hiçbir sıkıntı yaşamadım bu siparişimde bayramda sipariş verdim sitede 20-21 haziranda kargoya verilcek yazıyordu bayramda verilen siparişler. kargoya vermediler müşteri hizmetleri açmıyor yüzüme kapatıyor. bugünde kargoya vermediler iptal edicem mecbur bu modeli sipariş edicem teşekkürler
hayırlı olsun

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Bedi

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Bedirhan Şen
para birimidi dolar yapıp sipariş ettim hocam daha uyguna geliyor

montyxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eralp
para birimidi dolar yapıp sipariş ettim hocam daha uyguna geliyor
Hocam ben de aynısını Cutesliving Store’dan 2-3 gün önce sipariş ettim. Yalnız, A8 Plus diye bir model de var. 2500 lira ama testlerinde çok kaliteli mikrofonlar gibiydi ses kalitesi. Hiç araştırdınız mı onu?

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Bedirhan Şen
Hocam ben de aynısını Cutesliving Store’dan 2-3 gün önce sipariş ettim. Yalnız, A8 Plus diye bir model de var. 2500 lira ama testlerinde çok kaliteli mikrofonlar gibiydi ses kalitesi. Hiç araştırdınız mı onu?
diğer modeli araştırmadım şahsen a6 modelinin ses kalitesi iyi diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne kadar fark var ki iki model arasında

Son düzenleme:

montyxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eralp
diğer modeli araştırmadım şahsen a6 modelinin ses kalitesi iyi diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne kadar fark var ki iki model arasında
Türk inceleme kanallarından izledim ben de, mikrofon sanki çok üst düzeymiş gibi geldi ama A8 ile karşılaştırmasını izleyince aslında dip sesinin fazla olduğunu fark ettim. Ama arada 1000 liralık bir fark var, ona göre değerlendirmek lazım.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Bedirhan Şen
Türk inceleme kanallarından izledim ben de, mikrofon sanki çok üst düzeymiş gibi geldi ama A8 ile karşılaştırmasını izleyince aslında dip sesinin fazla olduğunu fark ettim. Ama arada 1000 liralık bir fark var, ona göre değerlendirmek lazım.
benim o kadar bütcem olmadığı için a6 aldım ama tr de zaten a6 2.5k olduğu için bütce varsa a8 alınabilir

montyxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eralp
benim o kadar bütcem olmadığı için a6 aldım ama tr de zaten a6 2.5k olduğu için bütce varsa a8 alınabilir
Önceden bu model için ses kartı gerektiğini düşündüğüm için hiç bakmadım keşke bunu alsaydım dedim ben de, fakat AliExpress’ten ilk defa teknolojik bir şey alıyorum. Bunu bir alayım sıkıntı olmazsa devamı gelir muhtemelen😁.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Bedirhan Şen
Önceden bu model için ses kartı gerektiğini düşündüğüm için hiç bakmadım keşke bunu alsaydım dedim ben de, fakat AliExpress’ten ilk defa teknolojik bir şey alıyorum. Bunu bir alayım sıkıntı olmazsa devamı gelir muhtemelen😁.
ben elektronik aldım bayada mikrofon ilk defa alıyom sıkıntısız gelir umarım

Top Bottom