Neler Yeni

Fifine ampligame a6t kullanan yayıncıların ses kalitesini alamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmed kutay
Arkadaşlar twitchte yayın açmaktayım aslında sesim kötü deil ama ben nedense memnun deilim şundan dolayı Twitch de kullandığım mikrofonun aynısını Zade,Şişmanlartv,Kaijiri gibi yayıncılar kullanıyor ve sesleri inanılmaz ötesi net güzel ve dipses yok.İyi klavye sesleri ya minik tatlı bir şekilde alıyor ya da hiç almıyor benim mikrofonum da bunu ayarlayamadım.Kullanan kişileri gördüm herkes voicemeeter kullanıyor sanırım tam olarak emin değilim ben de voicemeeter indirdim fakat ayarlayamadım Voicemeeter ile ayarladıklarından dolayı mı öyle yoksa sponsorlu verdikleri mikrofonlar aynı kalite değil mi?Bir kaç kişi voicemeeter ayarları ile bu mikrofonu stüdyo kalitesinde iyi bir ses alarak kullandığını söyledi voicemeeter dan hiç anlamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa gerçekten çok mutlu olurum ben ayarlayamadım çünki

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmed kutay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ne yaptın?
Hocam merhaba kendimce biraz keşfedip ayar buldum pc de ses aygıtı mı ne bir şey bozulmuş format atıp bios güncelledim ses ayarlarını biraz kurcaladım şuanda güzel bir ses iletebiliyorum mikrofon dip sesi hala var ama eskisinden cok daha iyi dibinden konuşabilirsen cok güzel ses iletiyor eğer mikrofonu aldıysan güzel ses iletemiyor isen sana yardımcı olabilirim

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
nvidia ekran kartın varsa rtx serisinden nvidia broadcast kullan dip ses sorunu çözersin ve etrafta ki gürültüyüde almaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmed kutay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nvidia ekran kartın varsa rtx serisinden nvidia broadcast kullan dip ses sorunu çözersin ve etrafta ki gürültüyüde almaz
Çok teşekkür ederim yanıtın icin fakat rtx ekran kartına sahip değilim obs ayarlarından kısabildiğim kadar kısıyorum :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,779
Üyeler
147,005
Son üye
foxi
Top Bottom