Neler Yeni

Film Gibi Videolar Yapmak İstiyorum

LeftSpace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Mustafa Aksoy
Merhaba bilim kurgu alanında kendimce hikayeler uyduruyorum ve genelde çevrem yani bana yakın olmayan kişiler bile sen bunu yazmış olamazsın bir yerden görmüşsündür diyor. Anlatımımda iyidir. Ben bu hikayelerimi tabikide gerçek bir film gibi yapamam ama youtube için video yapmak istiyorum videoyada hikayeye baglantıyı arttırmak için görseller yada kısa videolar eklemek istiyorum hikayeden. Ama bu seviye animasyon yapmam yada yaptırmam şuan imkansız. Yapay zekaya görsel çizdireyim diyorum paralı olan çok iyi ama sınır var doğru görseli ararken bitiyor hak ücretsizlerde çok kötü. Envato elements gibi siteler önermeyin amacım hikayeye baglı şekilde ilerlemek sizce ne yapabilirim

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Dediğiniz gibi en iyi seçenek yapay zeka gibi. Kısa bir video yapıp yayınlayabilirsiniz. Tutarsa devam edersiniz, tutmazsa hobi olarak devam edersiniz.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ya kendine güzel son model iphone al. Kamerası sinema kamerası kalitesinde çünkü. İstediğin gibi kullan.
Ya da paşa paşa blender öğreneceksin. Hazır modellerden yararlanıp bir şey hazırlamak çok da zor olmamalı, madem bu kadar isteklisin, bu kadarını da öğrenirsin bi zahmet.

rech

80+ Bronze
Merhaba bilim kurgu alanında kendimce hikayeler uyduruyorum ve genelde çevrem yani bana yakın olmayan kişiler bile sen bunu yazmış olamazsın bir yerden görmüşsündür diyor. Anlatımımda iyidir. Ben bu hikayelerimi tabikide gerçek bir film gibi yapamam ama youtube için video yapmak istiyorum videoyada hikayeye baglantıyı arttırmak için görseller yada kısa videolar eklemek istiyorum hikayeden. Ama bu seviye animasyon yapmam yada yaptırmam şuan imkansız. Yapay zekaya görsel çizdireyim diyorum paralı olan çok iyi ama sınır var doğru görseli ararken bitiyor hak ücretsizlerde çok kötü. Envato elements gibi siteler önermeyin amacım hikayeye baglı şekilde ilerlemek sizce ne yapabilirim

Örnek verebilir misin? Merak ettim.

Top Bottom