Neler Yeni

Film İzleme Kültürümüz Yok!+Doktor Strange 2 İnceleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
Bugün 2 konudan bahsedeceğim ilki biraz kısa yaşadığım olayı anlatacağım film incelemesini okumak isteyenler
aşağı inebilir

Bugün Doktor Strange 2'yi izlemeye gittim ve film izlemeyi gerçekten kimsenin bilmediğini fark ettim izleyenlere saygı da kalmamış
İlk başta filmi insanların konuşmasından doğru düzgün izleyemedim konuşmasınlar demiyorum ben de konuştum ama film sırasında bağırarak konuşulmaz değil mi?

Bir diğer olay ise telefon flaşları insanlar sürekli flaşla fotoğraf çekmeye başladı olay 1 kere 2 kere de olmadı sanki normal bir şeymiş gibi film boyunca her saniye flaş patladı

Belki Instagramda görmüşsünüzdür ben de rastlamıştım Fake ya da doğru Spoiler veriyorlar filmin oynatıldığı odaya girip bağırarak

Yani dostlar sinema kültürümüz yok

Evet asıl konuya geçelim yani film incelemesine

İnternette filmin korkunç olduğuna dair yazılar var ben korkunç bulmadım kişiden kişiye değişir tabi karanlık bir tema hakimdi filmde zaman zaman gerildiğiniz sahneler de oluyor

Filmde ana karakter Wanda olacakmış neredeyse filmin adı her ne kadar Doktor Strange olsa da Wanda da Doktor Strange kadar gözüküyor

Beklentinizi aşırı yüksek tutmayın filme gidecekler bir Doktor Strange filmi izlediklerini hatırlasınlar çünkü aşırı uçuk kaçık beklentilere sahipler gördüm Avengers ya da başka büyük bir filme gitmiyorsunuz Doktor Strange'e gidiyorsunuz

Oyunculuklar çok iyiydi özellikle Elizabeth Olsen'inki

Spoiler olmadan daha ne kadar yazabilirim bilmiyorum herhalde değinmem gereken yerlere değindim okuduğunuz için teşekkürler

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,476
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bazı insanlar küçüklükten beri düzgün aile eğitimi almadıkları için toplum kurallarına uymuyorlar ya da umursamıyorlar. İllaha para cezası ya da buna benzer yaptırımlar uygulamanız lazım ki akıllansınlar. Bu tür cezalar olmayınca sanki herşeyi yapmak serbest oluyor. Mesela yere tükürürsünüz ama hiç ceza almazsınız. Ancak toplum tarafından hoş görülmezsiniz. Sinemada aynı bu şekilde. İnsanların birbirine saygı duyması lazım. Sen iyi dayanmışsın ben çıkıp giderdim.

Mert

80+ Silver
Bir süredir sinemaya gitmiyorum, eksiklik gibi gelmiyor. Sinemaya gitmek istesem trafik, otopark, fiyatlar, salondaki eksiklikler derken keyif unsuru kalmıyor.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,368
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Sinemaya bu yüzden gitmiyorum. Orta çağ tiyatrosuna döndürdüler. Hatta bi sinemada adamı dövdüm diye ömür boyu yasağım bile var. İnternetten kiralayıp izlemek daha mantıklı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bu yüzden kendi başıma masamın ve bilgisayarımın başına oturur filmimi izlerim. İnsanlara karşı tahammülüm kalmadı.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
en son sinemaya labirent 3 filmini izlemeye gitmiştim kocaman salonda sürekli değişik değişik sesler geliyordu. bu filmde de yapmazsın ama yaptılar işte. bundan sonra bir daha sinemaya gitmedim ve gitmeyi düşünmüyorum

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bende az önce döndüm eve filmden geliyorum, bence gayet güzel bir dr strange filmiydi, tabii ama böyle bi tema olacağını hiç tahmin etmezdim gidilebilir güzel film bence. Ayriyeten en gerildiğim marvel filmiydi. Çünkü jumpscare falan var yani

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Uygunsuz davranış
Bizim Türk halkı ***** ve cahil olduğu için normal. 🙂

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,148
İsim
Mert Can Ergün
Youtube de filmin videoları var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sinemaya bu yüzden gitmiyorum. Orta çağ tiyatrosuna döndürdüler. Hatta bi sinemada adamı dövdüm diye ömür boyu yasağım bile var. İnternetten kiralayıp izlemek daha mantıklı
Nasıl dövdün dayak yeme den

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,148
İsim
Mert Can Ergün
Top Bottom