Neler Yeni

Film izlemek için Monitör tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
crixallis31
Bütçe
2000
Merhaba Arkadaşlar
  • Samsung P2050 monitör
  • 1055t phenom II işlemci
  • Asus 450gts ekran kartı.
  • Logitech s120 1+1 hoparlör sahibiyim.
2 sene boyunca kasa içini değiştirme şansım yok şimdilik.
  1. 23.8", 24" civarı bir full hd monitör almak istiyorum. Monitördeki hoparlörler elimdeki hoparlör seviyesinde ses verir mi? Eğer monitörler bu seviyede ses veriyorsa dahili hoparlörlü bir monitörden yana tercihimi kullanacağım.
  2. Film izlerken ekranın tn olmasından dolayı memnun değilim. Film izlerken direk karşısından izlersen bile idare eder ama uzanıp film izleme keyfine varamıyorum. Alttan ya da yan açıdan film görüntü aşırı bozulduğu için. Şimdi film izlerken farklı açılardan bozulma yapmayacak hemde programlama yaparken rahat rahat geniş ekrana ihtiyaç duyduğum için fullhd monitör istiyorum. Birden fazla kişi oturup film izlediğinde rahat olsun diye düz monitör tercih ederim curved kullanışsız olur benim için muhtemelen.
  3. 2000₺ bütçe belirledim ama çapa etkisi yapmasın ihtiyaçlarını 1000₺ gibi bir fiyata şu monitör fazlasıyla karşılar derseniz daha iyi olur. Oyun oynamadığım için 2k monitör alsam mı acaba diye düşündüğüm için 2000₺'yi çıktım. FullHd için 2000₺ çok bile kanımca.

Top Bottom