Neler Yeni

fitgirl oyun kurulumu hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,253
İsim
Deniz Bey
Merhaba Arkadaş Crackli olarak fitgirl sıkıştırılmış bi oyunu kurmak istedim WİNdows m2 de kurulu yani C depolama,birde D var 120 gb lık bi ssd

şimdi bu fitgirl sıkıştırılmış oyunları kurmak normal oyun kurmaya göre uzun sürüyor bilen vardır,

fakat normal C ye yani m2 olana kurmaya başlayınca yarısında duruyor 6 saat bekledigim oldu yok ilerlemiyor ,bende D ye 120 gb lık SSD ye kurunca takılmadan kuruldugunu gördüm

m2 ye neden kurulmadı takıldı kaldı bi fikri olan varmı 1 kaç kere denememe ragmen olmadı

NOT: daha önce WİN 120 lik ssd de kurulu iken depolama olarak m2 yi kullanıyordum ve oyunu m2 ye ozaman kurmuştum bu sefer kurmadı

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,253
İsim
Deniz Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
malesef m2 ye kurmuyor öylece kalıyor 120 lik SSD ye kuruyor deli etti bu m2 ya

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Kurulum ekranının en başındaki RAM'i kısıtla tikini açmayı denedin mi?

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,253
İsim
Deniz Bey
Kurulum ekranının en başındaki RAM'i kısıtla tikini açmayı denedin mi?
Öyle bi ibare yok aynı şekilde 120 lik SSD ye kuruyor, fakat m2 ye deneyince Bİ yerde kalıyor bekliyor öylece

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Öyle bi ibare yok aynı şekilde 120 lik SSD ye kuruyor, fakat m2 ye deneyince Bİ yerde kalıyor bekliyor öylece
Nereye kurdugunla alakasi yok kurarken her seferinde ram kullanimini kisitla diye bir secenek var onu işaretle. o sekilde olursa yavas yavas kuruyor hepsini

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ram kullanımını kısıtla ibaresini seçmen lazım

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,253
İsim
Deniz Bey
H
Nereye kurdugunla alakasi yok kurarken her seferinde ram kullanimini kisitla diye bir secenek var onu işaretle. o sekilde olursa yavas yavas kuruyor hepsini
Öyle seçenek çıkmıyor aynı şekilde yapıyorum SSD ye 1 saat 15 dk gibi sürede kurdu fitgirl olduğu için bu kadar sürüyor zaten fakat m2 ye denedim sabah yattım kalkana kadar 6 saat geçmiş yüzde 40 ta kalmış sonra yine denedim yine kalıyor böyle saçma bişi görmedim m2 lik bi durum ama nedir bilemedim , mecbur SSD ye kurcam artık sadece o oyunu

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,253
İsim
Deniz Bey
oyunu sildim komple yeniden indirdim bu sefer kuruldu demeki kur sil kur sil yaparken bişi oldu kurulum dosyasına neyseki böyle çözüldü sorun

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,042
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom