Neler Yeni

Fitgirl'den virüs yedim!

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Koray Yıldız
Dün gece yarısı Fitgirlden Three Kingdoms denen Çin oyununu (Total War değil) indiriyordum ama kurduktan sonra Kaspersky uyarı verdi; C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts içinde Trojan.Win32.Hosts2.gen tespit edildi diye.
Ve PC çok ağırlaştı sonra net koptu falan, mecbur format attım şimdi. Ancak Fitgirl kullananlara tavsiyem dikkatli olsunlar veya Kasperskyın Free değil paralı versiyonuna geçsinler, ben şu an onu düşünüyoorum şahsen. İyi forumlar...

Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Hüseyin
Yanlış siteden indirdiniz belki. Tabi babalarının hayrına yapmıyorlar hem suç işleyip hem gb'larca oyun dosyasını paylaşmayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ömer kerem
Kaspersky ile silmeyi denediniz mi peki hiç

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Koray Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet tarama yaptım KS ile ve silmiş gibi gözüktü, ama ağırlaşma kaldı maalesef, şimdi format atınca düzeldi.

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
hangi antivirüs programını önerirsiniz?

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Kaspersky+MalwareBytes genelde herkesin önerdiği ama arada böyle olaylar da olabiliyor anlaşılan.
ben korsan oyun ve program indirmiyorum yinede antivirüs kursam mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,525
İsim
Diyarhan
Çok zora düşmedikçe korsan önermem.

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,497
İsim
Emre siyah
orjinal sitesinde çoğunlukla olmaz ama, f****l bir repack sitesi çoğu oyunu sağdan soldan alıp RePack dediğimiz sıkıştırılmış hale dönüştürüyor her zaman derim steamda bir oyuna 1200 tl vermek yerine yine de katlanılabilecek çileler bunlar.
Bir ihtimalde sahte siteden yemişsinizdir

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Koray Yıldız
orjinal sitesinde çoğunlukla olmaz ama, f****l bir repack sitesi çoğu oyunu sağdan soldan alıp RePack dediğimiz sıkıştırılmış hale dönüştürüyor her zaman derim steamda bir oyuna 1200 tl vermek yerine yine de katlanılabilecek çileler bunlar.
Bir ihtimalde sahte siteden yemişsinizdir
Yok sitesi sahte değil çünkü sık kullanılanlar da kayıtlı ancak oyun sakat bir oyun, Çin oyunu

Top Bottom