Neler Yeni

Fitness a gitmem için kaç kg olmalıyım

(steel)kerim53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
kerim
Arkadaslar bana hem fitness a gidip hem bol bol yiyn demeyin bi yapı inşa etmek yıkmak kadar kolay değildir yani bi vucut yapabilmek için basit yol kilon olması lazım oda bende yeterince değil bilgileri diyorum boy 180 yas 15 cinsiyet erkek kilo 59 fitness a baslamak için kilo hedefim kaç olmalı (hızlı bir şekilde vucut yapmak istiyorum eger tabi ediliyorsa bunuda katarsanız sevinirim)

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
muammer kaplan
Dostum kilon boyuna göre az. 75 e kadar bulk yap sonra işi estetiğe dök. İdeal kiloda olsan bulk önermem çünkü yağ oranın çok artıyor.

RevivâL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
S
Arkadaslar bana hem fitness a gidip hem bol bol yiyn demeyin bi yapı inşa etmek yıkmak kadar kolay değildir yani bi vucut yapabilmek için basit yol kilon olması lazım oda bende yeterince değil bilgileri diyorum boy 180 yas 15 cinsiyet erkek kilo 59 fitness a baslamak için kilo hedefim kaç olmalı (hızlı bir şekilde vucut yapmak istiyorum eger tabi ediliyorsa bunuda katarsanız sevinirim)
istersen bulk yapıp kilonu 75-80 e çıkarıp definasyona girebilirsin bulkta iken sağlam antrenman yaparsan fena bir kas kütlesi eklersin definasyonda fazlalık gidince paramparça bir vücudun olur istersen de hiç bulka girmeden spora başlarsın benim tavsiyem spora şimdi başla spor yaparken kilo al daha sağlıklı olur senin için

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
spora gitmeden sadece yemek gibi bir şey asla yapma bulka gir sadece ve sağlam antrenman yap zarganalıktan kurtulacaksın

(steel)kerim53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
kerim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum kilon boyuna göre az. 75 e kadar bulk yap sonra işi estetiğe dök. İdeal kiloda olsan bulk önermem çünkü yağ oranın çok artıyor.
istersen bulk yapıp kilonu 75-80 e çıkarıp definasyona girebilirsin bulkta iken sağlam antrenman yaparsan fena bir kas kütlesi eklersin definasyonda fazlalık gidince paramparça bir vücudun olur istersen de hiç bulka girmeden spora başlarsın benim tavsiyem spora şimdi başla spor yaparken kilo al daha sağlıklı olur senin için
Tşk cvplarınız için
Mesaj otomatik birleştirildi:

spora gitmeden sadece yemek gibi bir şey asla yapma bulka gir sadece ve sağlam antrenman yap zarganalıktan kurtulacaksın
Hocam bulk neydi ben bi arastırma ettim goz ucuylada cok bişe anlamadım nedir ki bu bulk

RevivâL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
S
Tşk cvplarınız için

Hocam bulk neydi ben bi arastırma ettim goz ucuylada cok bişe anlamadım nedir ki bu bulk
kanka bulk dediğimiz vücut geliştirme sporcularının daha fazla kas kütlesi kazanmak için bilinçli ve kontrollü kilo almasıdır

(steel)kerim53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
kerim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten yemekle etmiyorum
1300 kalori 60gr protein li(protein gr asagı yukarı o kaloride cok değişmicek bi oynama vardır) bi milkshake ediyorum

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
Tşk cvplarınız için

Kanka yeterli proteinin yanında bol ama temiz karbonhidrat içeren bir diyettir bulk. Genelde kışın yapılır ve asıl amaç kas kütlesi kazanmaktır. Tabi yanında da olduğunca az yağ kütlesi alarak.

RevivâL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
S
sağlam bir estetik vücut istiyorsan sağlam bir kas kütlen olmalı eğer zayıf bir insansan bulk senin için iyi olacaktır

RevivâL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
S
Zaten yemekle etmiyorum
1300 kalori 60gr protein li(protein gr asagı yukarı o kaloride cok değişmicek bi oynama vardır) bi milkshake ediyorum
sana önerim patlayana kadar tavuk pilav ye biraz sıkılacaksın ama arada kaçamak olarak fırında yağsız patates veya makarna yiyebilirsin (temiz karbonhidrat alman definasyon dönemini daha da kolaylaştırır)

(steel)kerim53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
kerim
sağlam bir estetik vücut istiyorsan sağlam bir kas kütlen olmalı eğer zayıf bir insansan bulk senin için iyi olacaktır
Hocam gozum cok yukarda değil kaslar gogus baklava kol kaslarım belirgin iyi arası bişe olsun yeterli (tabi diger yerlere calısacagım cunku ırantısız bi vucut oluyor diye biliyorum)

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,334
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
186 boy 60 kilo 25 yaşındayım evde spor yapıyorum ve vücudumda değişiklik var karın kaslarım mevcut ve kol göğüs de 4 gün karın bacak vs çalışıyorum 3 gün kol göğüs omuz vs spor bilgim yok ben yaptıysam evde sen çok daha iyilerini yaparsın

Top Bottom