Neler Yeni

Fitness ve boy uzaması için growth hormonu alınır mı?

Phanzox

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar bir arkadaş bu fikri aklıma soktu boy uzaması ve fitness için growth hormonu almayı düşünüyorum arkadaş sormuş hoca 3-5 ay kullanılıcak her ay iki iğne, iğne başı 2 bin tl demiş.Sizce bu fiyata alınması mantıklı mı? Eğer mantıklı ise arkadaşla yazın çalışıp alıcaz.Şu anda 15 yaşındayım vücuda herhangi bir zararı olur mu?
@-CrawL

Son düzenleme:

WhoCares

80+ Gold
steroid in mantığımı varmış pro sporcu olmayacaksan sadece ömrünü kısaltırsın

Phanzox

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,217
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Merhaba arkadaşlar bir arkadaş bu fikri aklıma soktu boy uzaması ve fitness için growth hormonu almayı düşünüyorum arkadaş sormuş hoca 3-5 ay kullanılıcak her ay iki iğne, iğne başı 2 bin TL demiş.Sizce bu fiyata alınması mantıklı mı? Eğer mantıklı ise arkadaşla yazın çalışıp alıcaz.Şu anda 15 yaşındayım vücuda herhangi bir zararı olur mu?
@-CrawL
Daha 15 yaşındasın. Senin boyun 17-18 de uzayacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha 15 yaşındasın. Senin boyun 17-18 de uzayacak.
Zararlarına girmek bile istemiyorum

Phanzox

80+ Silver

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Boy uzatır mı bilmiyorum ama sağlam kas kütlesi ekler tabii negatif yanlarını saymazsak sırf boyum uzayacak niyetiyle girme sakın küre.

Phanzox

80+ Silver
Boy uzatır mı bilmiyorum ama sağlam kas kütlesi ekler tabii negatif yanlarını saymazsak sırf boyum uzayacak niyetiyle girme sakın küre.
Boy işin cabası kas kütlesi olarakda istiyorum biraz.Naturel olarak bir yere kadar girdiğim kiloları arttırma hızım iyice yavaşladı.

Önemli olan zararları riske değer mi?

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Boy işin cabası kas kütlesi olarakda istiyorum biraz.Naturel olarak bir yere kadar girdiğim kiloları arttırma hızım iyice yavaşladı.

Önemli olan zararları riske değer mi?
Profesyonel sporcu değilsen kesinlikle değmez. Kaç ay oldu da küre girmeyi düşünüyorsun ki? 15 yaşındasın birde hele bu yaşlarda aptallık olur. Kişiden kişiye etkileri değişmekle birlikte iktidarsızlık, kalp büyümesi, sivilce ve şimdi baktım boy uzamasında negatif etki yapıyormuş zaten.

Tugayyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tugay Günay
Merhaba arkadaşlar bir arkadaş bu fikri aklıma soktu boy uzaması ve fitness için growth hormonu almayı düşünüyorum arkadaş sormuş hoca 3-5 ay kullanılıcak her ay iki iğne, iğne başı 2 bin TL demiş.Sizce bu fiyata alınması mantıklı mı? Eğer mantıklı ise arkadaşla yazın çalışıp alıcaz.Şu anda 15 yaşındayım vücuda herhangi bir zararı olur mu?
@-CrawL
Daha 15'yaşındayım diyorsun yapmayın böyle şeyler gözünüzü seveyim bir kaç tane beyin fırtınası size böyle akıl veriyorlar adam akıllı sporunu yap normal takviyeni alıp devam et protein tozu bcaa amino glutamın vs vs bunları kullan gerçekten yapmak istiyorsan aralıksız 5 yıl yaptım bu sporu kesinlikle ne anabolik steroid nede normal steroid kullanma sakın ola bilinçsiz kullanım sonun ya hastane yada mezar. olur açık ve net ileride bu işi yapıcaksan kullanırsın profosyonel bir hoca ile ve doktor kontrolünde olman gerekli hadi gel vuralım demekle olmuyor sonrası önemli ters bir şey olursa ''GG'' olursun youtube aç dinle zararlarını iyi yönlerini dinleme. ona göre ileride kararını verirsin.

Phanzox

80+ Silver
Daha 15'yaşındayım diyorsun yapmayın böyle şeyler gözünüzü seveyim bir kaç tane beyin fırtınası size böyle akıl veriyorlar adam akıllı sporunu yap normal takviyeni alıp devam et protein tozu bcaa amino glutamın vs vs bunları kullan gerçekten yapmak istiyorsan aralıksız 5 yıl yaptım bu sporu kesinlikle ne anabolik steroid nede normal steroid kullanma sakın ola bilinçsiz kullanım sonun ya hastane yada mezar. olur açık ve net ileride bu işi yapıcaksan kullanırsın profosyonel bir hoca ile ve doktor kontrolünde olman gerekli hadi gel vuralım demekle olmuyor sonrası önemli ters bir şey olursa ''GG'' olursun youtube aç dinle zararlarını iyi yönlerini dinleme. ona göre ileride kararını verirsin.
Hocam bu gh'ı anabolik steorid olmadığı için ve vücuttaki normal gh üretimini baskılamadığı için istiyordum gerçekten o kadar zararı var mı ya?

Tugayyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tugay Günay
Hocam bu gh'ı anabolik steorid olmadığı için ve vücuttaki normal gh üretimini baskılamadığı için istiyordum gerçekten o kadar zararı var mı ya?
Büyüme hormonunun yüksek düzeylerde olması, kalp kaslarının yapı, fonsiyonunda bozulmaya neden olur. Erken dönemde kalp kasılması ve kalp hızında artışa neden olurken, ilerleyen dönemde hem kasılma hem de gevşemesinde bozukluklara neden olarak “Kalp Yetmezliği” ile sonuçlanır.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,820
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Sanırım boy uzamam durdu 168 im plaklarım kapanmış gibi...
Acaba alsam işe yararmı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,131
Üyeler
153,181
Son üye
MigrosEmen
Top Bottom