Neler Yeni

Fittnes'a yeni başladım protein tozu ne zaman kullanmaya başlamalıyım?

Mustifa

80+ Bronze
Başlayalı yaklaşık 2-3 hafta oldu. Ben yediklerime içtiklerime baktığımda günlük almam gereken protein miktarını alamadığımı düşünüyorum. Bu yüzden protein tozu kullanmayı düşünüyorum. Ama babam çalıştığı yerde bu sporla uğraşan birisine sormuş o da "İlk 3 ay kullanmasın zararlı olur" gibi bir şeyler söylemiş. Şimdi ben ne yapmalıyım? Protein tozu mu alayım yoksa yediklerimden mi almaya çalışayım?

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Ne alaka zararlı olur? Diyet yapan, düzenli beslenen biri bile protein tozunu tüketebilir. Söylenen her şeye inanma. Şahsen ben SKT 2.5 yıl geçmiş, sadece 1 defa açılmış full protein tozunu kullandım, bitirdim hiçbir sorun yaşamadım. Ben 2016'dan beri spor ile iç içeyim ve yeri geldi sporsuz, yeri geldi sporla birlikte tükettim. Zararı dokunmaz ama eğer ki dediğin gibiyse yeterli protein miktarını alamıyorsan kullanabilirsin. Ama zaten yeterli protein miktarını alıyorsan, tozu kullanman gereksiz olur.

murat eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
murat eren dikmener
arkadaşın dedği gebi hocam bu aile lerin protein tozuna bir garizi var benim annemde böcekten yapılıyor içme diyor siz kullanın bitşey olmaz ama tavsiyem o paraya tavuk alıp yemek

Top Bottom