Neler Yeni

Öneri Fivem Pvp Pack önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar Görüntü Pack arıyorum ilk defa indirecegim gunci değilim ama çatışmaya flan girerken fps sabir olsun binada düşünce drop yiyorum her Pack gibi olsun sadece abartı olmasın su vs. Gözüksün ve adam vurunca değişik şeyler cikmasin ekran mavi vs. Olmasın yardımcı oluvak arkadaş varmı

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emre
Arkadaşlar Görüntü Pack arıyorum ilk defa indirecegim gunci değilim ama çatışmaya flan girerken fps sabir olsun binada düşünce drop yiyorum her Pack gibi olsun sadece abartı olmasın su vs. Gözüksün ve adam vurunca değişik şeyler cikmasin ekran mavi vs. Olmasın yardımcı oluvak arkadaş varmı
Hocam şuan telefondayım atamıyorum fakat bunların dc sunucusu oluyor kill efect kill sound vs. ne isterseniz ordan indirip kendi pakedinizi oluşturmuş gibi oluyorsunuz o sunuculara bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam şuan telefondayım atamıyorum fakat bunların dc sunucusu oluyor kill efect kill sound vs. ne isterseniz ordan indirip kendi pakedinizi oluşturmuş gibi oluyorsunuz o sunuculara bakabilirsiniz.
Hocam ben pek anlamıyorum direk paketi alıp yaparım o şekil uğraşmak istemiyorum pek istediğim şey şu fps artışı illaki olucak sonuçta pvp pack her kesde olan gibi olsun sadece adam vuruncu konfeti gibi şey çıkıyor o çıkmasın adam ölünce tüm ekran psrildamisin aşırı derecede yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam unuttunuz beni :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,493
Üyeler
156,504
Son üye
Bayramds
Top Bottom