Neler Yeni

Format atamıyorum yardımcı olursanız sevirim

miliburak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak
Arkadaşlar merhaba laptop a format atıcam ama usb den önyüklemek için tuşa basın diyor basıyorum bir şey olmuyor cd den de denedim sonuç aynı klavye takıp denedim sonuç yine aynı nasıl yaparız bios arayüzü eski baska önyeklemili cdlerde önyükleme için tuşa basın diyor basıyorum oluyor ama format içinse olmuyor yardımcı olursanız sevinirim denemediğim şey kalmadı sistem eski olduğu için mbr yazdırdım 32 bit yaptım hala düzelmedi önyeklemek için tuşa basın diyor ama olmuyor

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Laptop model ?
Arkadaşlar merhaba laptop a format atıcam ama usb den önyüklemek için tuşa basın diyor basıyorum bir şey olmuyor cd den de denedim sonuç aynı klavye takıp denedim sonuç yine aynı nasıl yaparız bios arayüzü eski baska önyeklemili cdlerde önyükleme için tuşa basın diyor basıyorum oluyor ama format içinse olmuyor yardımcı olursanız sevinirim denemediğim şey kalmadı sistem eski olduğu için mbr yazdırdım 32 bit yaptım hala düzelmedi önyeklemek için tuşa basın diyor ama olmuyor

miliburak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop böyle ama tam modelini hatırlamıyorum akşam eve gidince bakayım yurd dışından geldi bi türlü yapamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satellite olabilir i3 intel

Ekler

• 8A1F1F0C-8C4D-4B92-86C4-1CB7CC802515.jpeg
    8A1F1F0C-8C4D-4B92-86C4-1CB7CC802515.jpeg
    819.4 KB · Hit: 24
Top Bottom