Neler Yeni

Format atarken masaüstüne geri atıyor

Wierotten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berk UÇAN
Şuan bilgisayarımda Windows 10 var. Windows 8.1 format ISO dosyasını yükleyip Rufus ile USB'ye attım. Ardından bilgisayarı kapattım. USB bellek takılı bir şekilde bilgisayarı açarken boot ayarlarına girdim. UEFI kısmından USB'yi seçtikten sonra kurulum bölümü gelmeyip tekrardan masaüstüne atıyor. Bunun nedeni nedir yardımcı olur musunuz?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,356
İsim
Olcay akbulut
garipmiş valla bende merak ettim

usbnin yerini değiştirip bide öyle dener misiniz? bide boot ayarlarının ekran görüntüsünü atar mısınız

Wierotten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berk UÇAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
garipmiş valla bende merak ettim

usbnin yerini değiştirip bide öyle dener misiniz? bide boot ayarlarının ekran görüntüsünü atar mısınız
usbyi takılabilecek her yere taktım fakat durum aynı. boot ayar menüm de bu şekilde

Ekler

• ad.jpg
    ad.jpg
    373.6 KB · Hit: 65

Wierotten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berk UÇAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
klavyede ki yön tuşlarına basarak hocam usb yi seçin ve klavyenin yukarı yön tuşuna basın
öyle olmuyor maalesef. hiç bir şeyi taşıyamıyorum bu kısımda enter tuşuna basınca taşıma değil de direkt fiil gerçekleşiyor

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,356
İsim
Olcay akbulut
öyle olmuyor maalesef. hiç bir şeyi taşıyamıyorum bu kısımda enter tuşuna basınca taşıma değil de direkt fiil gerçekleşiyor
ekranı tam çekip atar mısın hocam ne yazıor bakıyım bi

kelsavar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kel savar
Abim bak şimdi onun çozumu soyle ben hep yapiyorum ilk once formatladin diski sildin mesela sana yukle dedi yukledin okadar sonra masaustune atiyor degilmi okadar yukledikten sonra pc resetlenirken biosa gel usbni çıkar kullandigin hddmidir ssdmidir onu başa al savele başlat kurulacaktir

Wierotten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berk UÇAN
ekranı tam çekip atar mısın hocam ne yazıor bakıyım bi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abim bak şimdi onun çozumu soyle ben hep yapiyorum ilk once formatladin diski sildin mesela sana yukle dedi yukledin okadar sonra masaustune atiyor degilmi okadar yukledikten sonra pc resetlenirken biosa gel usbni çıkar kullandigin hddmidir ssdmidir onu başa al savele başlat kurulacaktir
Kurulum bölümüne hiç giremedim maalesef. USB'yi seçitkten sonra kurulum falan hiç bir şey gelmeden geri masaüstüne atıyor.

Ekler

• WhatsApp Image 2023-02-12 at 00.10.25.jpeg
    WhatsApp Image 2023-02-12 at 00.10.25.jpeg
    113.5 KB · Hit: 36

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,356
İsim
Olcay akbulut
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurulum bölümüne hiç giremedim maalesef. USB'yi seçitkten sonra kurulum falan hiç bir şey gelmeden geri masaüstüne atıyor.
usb hatalı olmasın hocam kesin emin misin her şeyin doğru olduğuna veya usbnin sorunsuz çalıştığına

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.
windows boot manager'a gir ordan yapıyosun uefi değil diye biliyorum ben

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,068
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
USB'yi seçip Enter'a basınca yine masaüstü mü geliyor?

Top Bottom