Neler Yeni

Format Sonrası Ses Driverı sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Yeşilyurt
Selamlar windows 10 da format sonrası genelde hep ses sorunu yaşıyorum.Aygıt yöneticisindeki donanım kimliği ile driver aramayı denedim bulamadım bulduklarımda çalışmadı realtek universal driver kurdum bu sefer sadece sağ kanaldan ses geldi Bu sorunlarla her format sonrası karşılaşıyorum elime komşudan akrabadan bi kaç kere pc geçti hep bu ses driver ı olayında patlıyorum yardımcı olabilen biri olursa sevinirim.İyi forumlar

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    43 KB · Hit: 33

Gif Man

80+ Gold
Selamlar windows 10 da format sonrası genelde hep ses sorunu yaşıyorum.Aygıt yöneticisindeki donanım kimliği ile driver aramayı denedim bulamadım bulduklarımda çalışmadı realtek universal driver kurdum bu sefer sadece sağ kanaldan ses geldi Bu sorunlarla her format sonrası karşılaşıyorum elime komşudan akrabadan bi kaç kere pc geçti hep bu ses driver ı olayında patlıyorum yardımcı olabilen biri olursa sevinirim.İyi forumlar
Ankartınızın Modeli Nedir ?

Harici Bir Ses Kartı Kullanıyormusunuz ?

hiyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Umut Karakuş
Anakartinizin kendi sitesinden indirmeniz en güvenli yoldur bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,378
Üyeler
151,887
Son üye
Emin00w
Top Bottom