Neler Yeni

Format Ve Bios Güncellemesi Sonrası Ses Yok

Crytek2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Mert
hocam sistem haricinde bir soru sormak istiyorum birçok foruma yazdım sorunumdan cevap alamadım şimdi ben msi h610m ankartıma bios güncellemsi yapıp w11 den w10 a format ile geçiş yaptım sonrasında jak girişlerimden ses alamadım realtek on defa indirip sidim 3 kere format attıjm sonra tekrar w11 e geçtim formatla hala çözüm bulamadım ses kısmında sadece monitör gözüküyor kulakılığımda bir sorun yok diğer pc den denedim msi kendi sitesinden realtek indirdim denetim masısaında görülüyor fakat aygıt yöneticisnde yok güvenli modda vs. hepsini denedim yardımcı olursan seviniem 7 8 saatir bunla uğraşıyorum

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
anakart msi pro h610m-e modelimi acaba bios son sürüm mü bide bende de aynı sorun var son sürüm bioslarda jak girişlerini kullanamıyorum.

Crytek2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakart msi pro h610m-e modelimi acaba bios son sürüm mü bide bende de aynı sorun var son sürüm bioslarda jak girişlerini kullanamıyorum.
aynen aynısı bende dün yaptım bios güncellmesini sonrasında gitti
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi çözüm yolu bulabildin mi acaba

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX

bi çözüm yolu bulabildin mi acaba
eğer dediğim gibi aynı model ise anakart şu version çalşıyor sadece 7D48vAC hatta bende konu açmıştım bununla ilgili ama çözüm bulamadım son sürüm bios mu kullansam yoksa jak için bu sürümde mi kalsam bilemedim yani
benim konu da bu hatta https://forum.donanimarsivi.com/kon...ncelleyince-ses-driveri-goezuekmueyor.886394/

Crytek2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Mert
eğer dediğim gibi aynı model ise anakart şu version çalşıyor sadece 7D48vAC hatta bende konu açmıştım bununla ilgili ama çözüm bulamadım son sürüm bios mu kullansam yoksa jak için bu sürümde mi kalsam bilemedim yani
benim konu da bu hatta https://forum.donanimarsivi.com/kon...ncelleyince-ses-driveri-goezuekmueyor.886394/
benim için bios sürümü fazla önemli değil şimdi ben yeni bios kurar gibi 7D48vAC sürümü kurarsam bi sorun olurmu birde bunu kurduğum anda düzen çözlür mü formaty atayım mı

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
benim için bios sürümü fazla önemli değil şimdi ben yeni bios kurar gibi 7D48vAC sürümü kurarsam bi sorun olurmu birde bunu kurduğum anda düzen çözlür mü formaty atayım mı
yok yeni bios kurar gibi kurarsan bi sıkıntı olmaz formata da gerek yok bildiğim kadarıyla sadece bios güncelledikten sonra ses driverını silip yüklersin belki olmazsa ama bu sürümde net çalışıyor üsteki sürümlerde çalışmıyor ses driverı

Crytek2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Mert

yok yeni bios kurar gibi kurarsan bi sıkıntı olmaz formata da gerek yok bildiğim kadarıyla sadece bios güncelledikten sonra ses driverını silip yüklersin belki olmazsa ama bu sürümde net çalışıyor üsteki sürümlerde çalışmıyor ses driverı
tamam kral çok sağolasın kafayı yemek üzereydim artık deniyim ben bunu

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
tamam kral çok sağolasın kafayı yemek üzereydim artık deniyim ben bunu
rica ederim bende işte arada kaldım jaklar benim için önemli değil pek ama son sürüm bios kurunca ses driver harici başka sorun var mı acaba diye düşünüyorum şuan

Crytek2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Mert
rica ederim bende işte arada kaldım jaklar benim için önemli değil pek ama son sürüm bios kurunca ses driver harici başka sorun var mı acaba diye düşünüyorum şuan
kral yaptım geldim şimdi direk düzeldi Allah razı olsun senden

senin kararın biosun üst sürümünde bence bir değişiklik yok eksisi kalsada sıkıntı olmaz

Top Bottom