Neler Yeni

Çözüldü✓ Formata rağmen geçmeyen "virüs"

Evet, başlıkta da göründüğü gibi. Bilgisayarım kim olduğunu bilmediğim bir kişi tarafından yönetiliyor. Bir arkadaşıma Discord üzerinden bir fotoğraf yüklerken, ben daha klavyeye dokunmazken şöyle bir yazı yazıldı "biliyorum a**". Yaklaşık 3 aydır şüpheleniyordum ve arada bilgisayarı Kaspersky gibi programlarla tarıyordum fakat sonuç temiz çıkıyordu. Bu olayla artık kesinleştir. Bundan sonra ne yapmalı?

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Konu o kadar ilgimi çekti ki tekrar giriş yaptım hesabıma, takipteyim hocam sonucu merak ediyorum

Güncel: Mucize gerçekleşti. 3 saatlik videoda hiç bir aktivite yok. Ne zaman geleceği belli olmaz bunun. "Çözüldü" için biraz erken gibi. 3 gün sonra konu kapanıyor.

Zehli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Serkan Özcan
Böyle bir durum mümkün değil eğer varsa bir problem çevre birimlerinden kaynaklı bir problemdir aksi taktirde mümkün değil.

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Discord uygulaması dışında da yaşanıyordu.
format atarken diskleri sıfırlıyor msuun yoksa üzerine mi yazıyorsun sadece windows değil bütün diskleri silmen gerekiyor. Belki ayrılmamış alan olarak gözükebilir. Bazı virüsler sistem virüsü gibi saklanıyor. Eğer hala oluyorsa yeni hard disk al onun yerine tak biraz kullan sorun yoksa o hard diske sızmış virüstür. Yine olursa interneti kapatıp takıl biraz google dinozor oyunu oyna :D yine oluyorsa eğer o bilgisayarı sat birisine yeni al

Top Bottom