Neler Yeni

formattan sonra renkler bozuldu

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
asus tuf laptopa sahibim 3050ti 6800h dün bilgisayara format attım ve format attıktan sonra bütün driverların hepsini güncelledim ama ne yaptıysam yapiyim anlamadıgım bir şekilde bilgisayarın renkleri format atmadan önce daha canlıydı renklerin doygunluğu daha iyiydi formattan sonra herşeyim aynı güncel olmasına rağmen renkleri ayarlayamadım renkler solgun cansız gözüküyor bilmediğim bir ayar mı var acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi yardım edebilir misiniz bilen arkadaşlar varsa

Davy_Jones1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Berken
asus tuf laptopa sahibim 3050ti 6800h dün bilgisayara format attım ve format attıktan sonra bütün driverların hepsini güncelledim ama ne yaptıysam yapiyim anlamadıgım bir şekilde bilgisayarın renkleri format atmadan önce daha canlıydı renklerin doygunluğu daha iyiydi formattan sonra herşeyim aynı güncel olmasına rağmen renkleri ayarlayamadım renkler solgun cansız gözüküyor bilmediğim bir ayar mı var acaba

bi yardım edebilir misiniz bilen arkadaşlar varsa
nvidia denetim masasından ayarlayabilirsiniz hocam

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok
Renk Yönetimi’ne göz atabilirsiniz bilgisayar üzerinden.

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nvidia denetim masasından ayarlayabilirsiniz hocam
nasıl şekilde ayarliyacağımı bilmiyorum format atmadan önce hiçbir şekilde ek bir ayar yapmamıştım şimdi format attıktan sonra nasıl bir ayar yapmam gerekiyor

Renk Yönetimi’ne göz atabilirsiniz bilgisayar üzerinden.
dediğiniz yere baktım ama hiçbir şey anlamadım ne yapmam gerekiyor orda tam olarak

Davy_Jones1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Berken
nasıl şekilde ayarliyacağımı bilmiyorum format atmadan önce hiçbir şekilde ek bir ayar yapmamıştım şimdi format attıktan sonra nasıl bir ayar yapmam gerekiyor

dediğiniz yere baktım ama hiçbir şey anlamadım ne yapmam gerekiyor orda tam olarak
hocam orda doygunluk gibi seçenekler var istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
hocam benzer bir durumu yaşamıştım aynı şekil yeni formatladığım cihazda. Şöyle ki windows güncellemelerini yaparken 'isteğe bağlı güncelleştirmeler' kısmından herhangi bir şey indirirseniz nvidia sürücüleri ile doğru çalışmayabiliyor. O bölümü kontrol edin ve varsa güncellediğiniz isteğe bağlı bir güncelleme onu kaldırabilirsiniz.

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam orda doygunluk gibi seçenekler var istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz
hocam burda renk ayarlarını bulamadım
1685393613252.png

hocam benzer bir durumu yaşamıştım aynı şekil yeni formatladığım cihazda. Şöyle ki windows güncellemelerini yaparken 'isteğe bağlı güncelleştirmeler' kısmından herhangi bir şey indirirseniz nvidia sürücüleri ile doğru çalışmayabiliyor. O bölümü kontrol edin ve varsa güncellediğiniz isteğe bağlı bir güncelleme onu kaldırabilirsiniz.
evet bunu güncellemiştim nasıl kaldırabilirim ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Yaşa
Laptoplarda ekran ayarlarını işlemciden ayarlayabilirsiniz. AMD'nin kendi yazılımından düzeltmeyi deneyin.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
Alıntıyı görüntüle
Sistem > kurtarma sekmesinde geri dön gibi bir seçenek olması gerekiyor
geri dön diyince bütün güncellemeler mi gidiyor yoksa istedğimi seçebiliyor muyum

Laptoplarda ekran ayarlarını işlemciden ayarlayabilirsiniz. AMD'nin kendi yazılımından düzeltmeyi deneyin.
hocam hangi yazılım ve yazılımı indirdikten sonra ne yapmam gerekiyor çok bir bilgim yok

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
geri dön diyince bütün güncellemeler mi gidiyor yoksa istedğimi seçebiliyor muyum

hocam hangi yazılım ve yazılımı indirdikten sonra ne yapmam gerekiyor çok bir bilgim yok
son yapılan güncelleme gidiyor. Sen onu bi dene zaten gerekli güncellemeleri gerekirse windows yükler geri ama isteğe bağlı olanları yapmamak daha sağlıklı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,042
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom