Neler Yeni

Fortnite beyaz ekran sorunu

Kenzarly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Erkin
Bütçe
5
Öncelikle herkese merhaba fortnite’ı açarken beyaz ekran veriyor ve öyle kalıyor. Ekran kartı güncelleştirmesini amd’nin softwareinden yaptım. Ekran kartım rx 5500xt 8gb sorun bu şekilde.

Ekler

• DBFA898B-F73F-4ABD-929B-91DCB0E4585B.jpeg
    DBFA898B-F73F-4ABD-929B-91DCB0E4585B.jpeg
    129.8 KB · Hit: 35

equinoxx

80+ Bronze
Öncelikle herkese merhaba fortnite’yi açarken beyaz ekran veriyor ve öyle kalıyor. Ekran kartı güncelleştirmesini amd’nin softwaresinden yaptım. Ekran kartım rx 5500xt 8gb sorun bu şekilde.
Sorunu yaşayan, attığın fotoğrafın sahibi olan kişi olarak beklemeni tavsiye ediyorum. Kendiliğinden açılacak.

Kenzarly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Erkin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunu yaşayan, attığın fotoğrafın sahibi olan kişi olarak beklemeni tavsiye ediyorum. Kendiliğinden açılacak
Sorunu yaşayan, attığın fotoğrafın sahibi olan kişi olarak beklemeni tavsiye ediyorum. Kendiliğinden açılacak
Sorunu yaşayan, attığın fotoğrafın sahibi olan kişi olarak beklemeni tavsiye ediyorum. Kendiliğinden açılacak.
Hocam acemiliğime denk geldi. Cevap yazamadım. 15 dk gibi bir süre bekledim fakat olmadı.

equinoxx

80+ Bronze
Hocam acemiliğime denk geldi. Cevap yazamadım. 15 dk gibi bir süre bekledim fakat olmadı.
Konuyu kilitlemesini istemiştim Mehmet'ten, ondan yazamamışsındır. Nişanlımın bilgisayarı bu, sistemi seninkinden bin beter emin olabilirsin :) Biz de ilk başta sorun var sanmıştık ama kendi kendine düzeldi, sol atta ''Kaykay'' diye bir yazı çıkacak bir zaman sonra. Kendiliğinden açılır.

Kenzarly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Erkin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyu kilitlemesini istemiştim Mehmet'ten, ondan yazamamışsındır. Nişanlımın bilgisayarı bu, sistemi seninkinden bin beter emin olabilirsin :) Biz de ilk başta sorun var sanmıştık ama kendi kendine düzeldi, sol atta ''Kaykay'' diye bir yazı çıkacak bir zaman sonra. Kendiliğinden açılır.
Tamamdır hocam. Deneyeceğim. Siz ortalama ne kadar beklediniz. Eğer olursa konunun kapanmasını isterim ve her girdiğimde böyle mi olacak?

equinoxx

80+ Bronze
Tamamdır hocam. Deneyeceğim. Siz ortalama ne kadar beklediniz. Eğer olursa konunun kapanmasını isterim.
İnanın hiç hatırlamıyorum ancak endişe etmenize gerek yok. Dilerseniz oyunu kapatıp epic üzerinden doğrulama da gerçekleştirebilirsiniz. Daha sağlıklı olur.

equinoxx

80+ Bronze
Top Bottom