Neler Yeni

Fortnite bilen varsa bakabilir mi?

emres1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
emre şimşek
Fortnite hiç oynamadım. Arkadaşımda ps4 var, bende de pc var. Çapraz platform desteği olan oyunlara göz attık ve fortnite da çapraz platform desteğine sahip sanırım, değilse belirtin. Sıfır inşa modu diye bir mod varmış, inşa yapmadan pubg gibi oynanıyor sanırım. O modu arkadaşım ps4'te, ben de pc ile beraber oynayabilir miyiz?

Fortnite hiç oynamadım. Arkadaşımda ps4 var, bende de pc var. Çapraz platform desteği olan oyunlara göz attık ve fortnite da çapraz platform desteğine sahip sanırım, değilse belirtin. Sıfır inşa modu diye bir mod varmış, inşa yapmadan PUBG gibi oynanıyor sanırım. O modu arkadaşım ps4'te, ben de pc ile beraber oynayabilir miyiz?
Oynayabilirsin.

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Yusuf Karakaya
Fortnite hiç oynamadım. Arkadaşımda ps4 var, bende de pc var. Çapraz platform desteği olan oyunlara göz attık ve fortnite da çapraz platform desteğine sahip sanırım, değilse belirtin. Sıfır inşa modu diye bir mod varmış, inşa yapmadan PUBG gibi oynanıyor sanırım. O modu arkadaşım ps4'te, ben de pc ile beraber oynayabilir miyiz?
Dümdüz birbirinizi arkadaş ekleyip oynayabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet Melih Aktaş
oynayabilirsiniz oyun içi arkadaşlık sistemi var

emres1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
emre şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dümdüz birbirinizi arkadaş ekleyip oynayabilirsiniz
Peki pc oyuncuları ile konsol oyuncularının dengesini nasıl kuruyorlar, sonuçta nişan alıp vurma konusunda bilgisayardan oynayınca konsoldan oynayana göre üstün olmuyor musun

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Yusuf Karakaya
Peki pc oyuncuları ile konsol oyuncularının dengesini nasıl kuruyorlar, sonuçta nişan alıp vurma konusunda bilgisayardan oynayınca konsoldan oynayana göre üstün olmuyor musun
Konsolda nişan yardımı var, sen adama yeterince yakına getirebilirsen kalanı kendisi gidiyor tarzı ama ayarlardan açman lazım diye biliyorum

emres1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
emre şimşek
Cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,765
Üyeler
157,816
Son üye
O.deli
Top Bottom